Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhességnél nem...

18 hetes terhességnél nem érzem csak néha (talán) a babus rugdalását. Nem kevés ez? Kinek hogy volt leírnátok?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem és az elsőnél már 16 hetesen határozottan éreztem de most nem nagyon.
2011. jún. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 19. héten kezdtem haloványan érezni.

Függ attól is, hogy hol van a éhen belül. Meg gondolom, a nagy nem nagyon hagy befele figyelned, este meg esetleg elalszol mielőtt bármit is éreznél:D

2011. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam meg pont fordítva van, az elsőnél nem tudtam mit érezzek, így a 21. hét környékén "jöttem" rá, hogy ő az :)

Utána se volt valami extravirgonc, de azért természetesen mozgolódott.

A 2. babát várom. Őt már 16. héten éreztem és azóta folyamatosan.

Kérdező! Csak jótanács: lefekvéskor figyeld, mert akkor tudsz rá koncentrálni. Napközben a kicsi mellett nincs idő ilyesmit figyelni, de este ált- izgágábbak!

2011. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első babámat várom, a 18. héten már gyenge rugdosásokat éreztem, de nem minden nap. A 19. héttől érzem minden nap, és már jó erőseket rúg :) Várj még pár hetet és egyre jobban és gyakrabban fogod érezni :)
2011. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hetes 3 naposan éreztem először a bugyborékolást. Kicsit olyan volt,mint mikor a bélben mozog a levegő,csak gyanús volt,hogy gyakori,és nincs emésztési zavarom,innen jöttem rá,hogy az a baba. Később lesz egyértelműbb,az a nagyon jó,mikor már kézzel is érezhető,de az neke dmég kicsit odébb van. Kellemes babvárást :)
2011. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és mindenkinek jó babavárást kívánok.
2011. jún. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!