Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki mennyire rúgott be tegnap? XD

Ki mennyire rúgott be tegnap? XD

Figyelt kérdés
Tegnap úgy bebasztam, hogy:Kimentem sza*rni, aztán a dolog végeztével megfordultam, és úgy sza*ros seggel okádtam,amikor végeztem rendberaktam magam, majd lefeküdtem az ágyba pihenni, ott meg senki nem hallotta hogy lavórért kiabálok,erre fogtam magam és belehánytam az egyik díszpárnába! Jajjaj, ciki volt! De a párnás sztoriról nem tudott senki-idáig-:D,gyorsan belevágtam a szennyesbe!Holnap mosok, úgyhogy még mindig ott lapul a kosár alján! De nem kajás hányás van rajta ,inkább az a kb 15 liter nyál,amit addig nyeltem,amíg visszatartottam a hányást! :)
2010. jan. 1. 20:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
24%
höh :D bnőmékkel mentünk azt neki mentük az aoszlopnak .röhögtünk :DDDDDDD beszélgettünk :D kibeszéltük az összes tikunkat :D fogtam bnőmet ne hogy elnyaljon mellettem :D szal jó wolt :D 14 lány :D hööh :D
2010. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
50%

tegnap 21:48 14/L


Velem is tök ugyan ez történt :) Állítólag erőből vmiért felugrottam és lefejeltem a plafont, illetve ahogy jöttem le a lépcsőn nem húztam le a fejem, azt is megfejeltem, de azt még mindig nem tudom, hogy mért fáj már az is ha lábra állok! :S :D

14/F

2010. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
igazából sajnos nem emlékszem, éppen most kajtatom spanjaimat itt-ott, hogy mondják el , h. csináltam e valami f@szságot, 23-04ig, amire kb. nem emlékszem :D..mondjuk nem csak ittam..
2010. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%

Én is bekúrtam keményen... meg mindenki a társaságból.a fél társaság eleve másnapos volt 31-én, mert 30-án is ittak. 11-ről már csak jelenetek vannak, tökéletesen nem áll össze a kép úgy reggel 5-ig. 14 évesen így beb@sztok? szééép:)

24 L

2010. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Jajj vannak sztorik! :D Amúgy én 23/l vagyok! xd Várok még sztorikat! :D
2010. jan. 2. 15:00
 16/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk a buli végére már beszélni se birtam csak nyögni!XD És kemény voltam! :)
2010. jan. 2. 15:04
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
huh, 1 liter 70fokos házi pálesz, elég ennyi? meg a haverom rendezett nekem egy szűz csajt akivel 3 menetet mentem XD ku,rva jó volt, 14/F
2010. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
8%
előző vok, am a pálesz, az egy liter egybe, meg még másnap reggel fél liter szódabikarbónás víz, azt mondják a spanok hogy amikor mentünk bicajojzni akk a kocsi előtt behóztam az első féket és ráestem a motorháztetőre, szerencsére csak 3-4 karcolás esett rajta
2010. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt :D

én megégettem magam, meg nekimentem mindennek XD aztán felhívott a szerelmem hogy élek e még meg minden, és ide kellett jönnie vigyázni rám, mert még józanon is török zúzok olyan kis szerencsétlen vagyok :D délután kicsit furán ébredtem hogy ott ölel és tévézik mellettem xD mindenki más hazavánszorgott, azthittem csak álmodtam a szilvesztert meg minden :D de aztán elmesélte hogy a maradék józan/féljózan embertől megkérdezte milyen kis béna voltam :D jaa meg hogy szerenádoztam is neki xD jaj istenem :D

2010. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%
én csak annyira h ruhástúl mentem fürdeni...nem tidom mit csináltam de a kádban ébredtem fel
2010. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!