Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dancsó Péter (Videómánia)...

Dancsó Péter (Videómánia) vagy Szirmai Gergely (Hollywood Hírügynökség)?

Figyelt kérdés

Ahogy látszik nincsenek annyira jóban: [link]

Ti melyiküknek adtok igazat, melyik "műsort" szeretitek jobban?



2013. aug. 21. 14:36
 81/104 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te vagy a birka, nem is értem minek írsz ide, ha nincs semmi véleményed a témáról mert nem értesz hozzá és csak mocskolódsz.
2014. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
100%

Én először a Videómániát néztem, nagyon tetszett, folyamatosan néztem a videóit. Elkezdtem nézni más videósokat is, és számomra kiderült, hogy Dancsó nagyon sok videója egyszerűen rossz... A vlogok, hogy az a poén minden videóban, hogy rosszul ragozza a szavakat... Erőltetett és én nem tartom viccesnek, még ha elvileg parodizál is. Ezenkívül idegesítő, hogy semmi komolyságot nem rak a videóiba. Használja a cinizmust, de ami emögött van, szerintem az sem jobb. Kevesebb cinizmussal sokkal viccesebb lenne ez az egész. Viszont a Családi Gyanúkon, a Mit nem szabad sohasem?-en és még nagyon sok videóján nagyon röhögtem. :)

A filmkritikákat nyilván nem lehet összehasonlítani, mert teljesen más, Dancsó csak viccel ott.

Gergő jobb.

2014. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ilyen határozottan mégsem jelenteném ki, de Petiben nagyot csalódtam Gergő fikázása miatt... Pedig a kommentjét azelőtt olvastam, mielőtt hallottam volna Gergőről.Pont úgy viselkedett, mint akiket gyakran parodizál.
2014. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim válasza:
Dancsü
2014. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
95%
Szirmai! Dancsót is bírom,ő inkább humorosra veszi a figurát,Szirmai viszont arról is gondoskodik hogy elgondolkodtasson az életedről,a társadalomról,ad valamit amin rágódhatsz akár hetekig is amellett hogy megnevettet,Dancsó viszont sokkal modernebb felépítésű és tudja mi kell a népnek(folyamatos baromkodás,amit énis szeretek de néha azért sok)így Szirmaira teszem minden lehetséges voksom.
2014. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
8%
Most már mindkettő sz**, de régen a Dancsó jobb volt.
2014. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim válasza:
Egyszerű: Ha nem akarsz gondolkodni, értelmes gondolatokat hallani, ne adj Isten konstruktív megközelítéseket látni akkor mindenképpen válaszd Dancsó csatornáit. Mindenki másnak ott van Szirmai!
2014. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már attól feláll
2014. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
100%

#88 na ezt elírtam, valamiért korábban küldte el :DDDD

Na, azt akartam írni, hogy nekem már attól feláll a szőr a hátamon, ha meghallom Szirmai hangját, Dancsó erőltetett poénjaitól pedig a világból ki tudnék rohanni, szóval inkább egyik se.

2014. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
Utolsó... xD
2014. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!