Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dancsó Péter (Videómánia)...

Dancsó Péter (Videómánia) vagy Szirmai Gergely (Hollywood Hírügynökség)?

Figyelt kérdés

Ahogy látszik nincsenek annyira jóban: [link]

Ti melyiküknek adtok igazat, melyik "műsort" szeretitek jobban?



2013. aug. 21. 14:36
 51/104 anonim ***** válasza:
93%
Én mind a kettőt bírom, de egyértelműen Gergő a jobb. Ő nem követőtábort akar, akik isszák minden szavát, hanem pontosan azt szeretné elérni, hogy aktív közönsége legyen, és véleményezzenek. Nem erőlteti ránk a véleményét, csak elmondja az álláspontját és várja, hogy a közönsége kifejtse a véleményét. Tényleg érdekli hogy mit gondol a közönsége, hiszen nagyon sok társával ellentétben tényleg elolvassa a leveleket és a kommenteket amiket kap. A stílusa az elején tényleg egy kicsit sok, de az évek alatt sokat csiszolódott. Szerintem nem erőltetett a stílusa, mert ő ezt nem megjátssza hanem ilyen ( jó, van hogy rájátszik, de alapvetően magát adja). Peti munkáját se szólom le, de ő egy teljesen más műfajt képvisel, más a nézőköre és a témái is. Azt mondjuk nem tartom szép dolognak hogy nyíltan fúj Gergőre, holott Gergő soha nem tett/tenne ilyet.
2014. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
83%
utolsó, teljesen igazat adok neked. nekem Gergő stílusa borzasztó harsány, ezért nem tudnám nézni a videóit, de amúgy tény, hogy ha megnézzük a hozzászólásokat a Dancsó/Szirmai videók alatt, egyértelműen az utóbbinál vannak az értelmesebb kommentek. sajnálom, hogy Peti így elk...ult az utóbbi időben, de a legújabb munkái már inkább fájdalmasan trógerek, mint szórakoztatóak...
2014. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
69%
Én a videómániát sokkal jobban szeretem, Gergő nem fog meg annyira
2014. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
38%
Dancsóó!!! Szirmait nem szeretem,nem szimpatikus.
2014. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim válasza:
83%
Én a Videómániát nem ismerem.De ahogyan lereagálta azt a megjegyzést valószínűleg nem is fogom nézni.Úgy gondolom,hogy aki nem tud finoman véleményt közölni az inkább ne videózzon.Nem bírta elfogadni,hogy valaki jobban szereti Gergőt mint őt,ez van.Ilyen bunkó választ videóstól még nem láttam.Ezek után pedig egyértelmű,hogy Gergőt szeretem jobban.Ha nem is értek vele egyet (vagy éppen porig alázza a kedvenc filmjeim egyikét) rábólintok,mert nem mond hülyeséget.Véleményeit bőven kifejti és ha egy kicsit is odafigyelsz a videóira,akkor nem csak egy filmkritikát látsz...nagyon sok dolgot tudhatsz meg a való életről.
2014. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim válasza:
82%
Dancsó Péter humora sok helyen ízléstelen és ostoba. Van, amikor eltalálja, van, amikor jókat mond, de javarészt csak marháskodik, ráadásul ízléstelenül. Szerintem pont Szirmai az, akinek okos gondolatai vannak, és olyan emberekhez szól, akik tényleg gondolkodni akarnak, nem csak röhögcsélni. Ez egyébként a videóik alatti kommentekből is megfigyelhető
2014. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
35%

hülyekérdééés


HH,és Szirmai Gergő egyértelműen.


Nem is fejteném ki,Péter Huszár *képen* tökéletesen leírta.


TURBÉK-TURBÉK !

2014. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim válasza:
57%

+1 voks Dancsóra, főleg a sokkal jobb humora miatt.

Aki meg azt írta előttem, hogy Gergőnek érthetőbb a beszéde, attól csak annyit kérdeznék: MICSODA??? :D az a gyerek néha nem magyarul beszél, és többnyire nem is emberi sebességgel. Mindazonáltal neki is megvannak az erősségei

2014. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
2 kedvencem
2014. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
96%

Mind a kettőt szeretem, de HH a jobb egyértelműen.

Dancsó a videóiban csak mocskolódik, és kifiguráz egy-egy rossz dolgot, de valljuk be, néha azért tényleg tud jót és vicceset mondani.

Gergő nem azt mondja az embereknek, hogy "ez a véleményem, na akkor most nektek is ez lesz", hanem arra buzdítja a közönségét, hogy alkossák meg a saját véleményüket. Igaz, nála is vannak erőltetett dolgok.

Szóval, Szirmai.

2014. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!