Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dancsó Péter (Videómánia)...

Dancsó Péter (Videómánia) vagy Szirmai Gergely (Hollywood Hírügynökség)?

Figyelt kérdés

Ahogy látszik nincsenek annyira jóban: [link]

Ti melyiküknek adtok igazat, melyik "műsort" szeretitek jobban?



2013. aug. 21. 14:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim válasza:
72%

Nekem mindkettő szimpatikus, de a videómániát jobban szeretem.

Szirmai: Nem mondom hogy ötlettelen, de az látszik rajta hogy úgy ollózza össze az "elméleteit", ahogy egyik ismerősöm mondta mikor néztük valamelyik videóját, hogy ez ilyen google információk alapján okoskodó ember. Persze fontos az utánjárás a témákban, ebben nagyon jó. Meg emberileg is jófej lehet.

Dancsó: Kreatív nagyon, tehetséges munkái vannak és itt nem csak a filmkritikáira és a a paródiákra gondolok, hanem a művészi timelapse videóira. Ellene szól hogy nagyképűnek tűnik és tévedhetetlennek gondolja magát. Ha emberileg nézzük szerintem egy méterrel a föld felett jár. Szirmai az életben jobb fej lehet viszont Dancsó meg kreatívabb és eredetibb gondolatai vannak.

Persze ilyen Herby-féle nyomorékoknál mindkettő fényévekkel jobb.

2013. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim válasza:
97%

Szirmai Gergely tényleg ért a filmekhez, Dancsó Péter pedig humoros (habár az előbbi róla is elmondható).

HErBY meg egy teljesem más stílus, monduk én szeretem a videóit

2013. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim válasza:
86%
Milyen stílusa van herbynek? Fekszik egész nap az ágyba és filmezi magát, dől belőle raomság amire maximum a 15 év alatiak veők. Még arra is lusta, hogy a deszka testére egy pólót felvegyen, nekem kínszenvedés nézni a videóit.
2013. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim válasza:
*baromság *vevők
2013. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 A kérdező kommentje:
* alattiak :D
2013. szept. 27. 23:37
 16/104 A kérdező kommentje:
Amúgy egyet értek.
2013. szept. 27. 23:37
 17/104 anonim válasza:
23%

HErBY-ről még annyit hogy ezt a videóját ajánlanám


http://www.youtube.com/watch?v=sGQ1QFH6Ms4

2013. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 A kérdező kommentje:
Nézze végig ezt a fél órát akinek hét anyja van. Nem érdekel milyen fóbiája van, a lényegen nem változtat, hogy szarok a videói.
2013. szept. 29. 14:26
 19/104 anonim válasza:
67%

Erről a konfliktusról kettejük között máig nem is tudtam. :O

Hogy melyikük a jobb... Nos, azt hiszem Petire szavazok. Már csak azért is, mert az ő munkásságát jóval hamarabb ismertem meg, és régebb óta követem figyelemmel, mint Gergőt. Kedvelem a videóit, sokszor megnevettet, és bár néha tényleg kicsit arrogánsnak tűnik, én szeretem amit csinál. Igényes, látszik, hogy sok időt fordít a videóira, és elég sok dolgot tanultam tőle.

De a Hollywood Hírügynökséget sem akarom degradálni, mert Gergő szimpatikus embernek tűnik, akinek szintén megvan a maga stílusa, amit valaki vagy elfogad, vagy nem. Én speciel őt is kedvelem, bár az első 2-3 videója után éreztem, hogy hasogat a fejem a gyors beszédtempója miatt. De ettől függetlenül neki is vannak jó gondolatai, és lehet, hogy egy kicsit szélesebb rétegnek tudja eladni a videóit.

2013. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim válasza:
54%
Előző vagyok, annyit kérdeznék, hogy a belinkelt képen látható beszélgetés melyik youtube videó alatt volt? Eddig még ezt nem láttam.
2013. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!