Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zeekrewards céget ismeri...

Ildiko57 kérdése:

Zeekrewards céget ismeri valaki, dolgozik valaki nekik, kapott már pénzt is esetleg tőlük:?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 20:10
 41/92 janhard válasza:
én bvagyok oda regisztrálva és még életemben nem kerestem ilyen könnyen pénzt
2012. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim válasza:

"Én már 3 hónapja csinálom és azóta kapom a pénzt, keressetek meg ha esetleg felül akarjátok irni a szkeptikus énetek ;)"

BAROMSÁG!!! Virtuálisan kapod, vagyis ........ :-)

2012. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim válasza:

valami vidámat!

2008 :

http://www.youtube.com/watch?v=oZq-6PL8L6A

2012 :

tegnap megnyerte az olimpiát!!!!

2012. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim válasza:
15%
Sziasztok! Én most kezdtem el pont 1 napja és bizony pont olyan emberrel találkoztam, akinek havi 4.000 dolcsi körül van most a zsetonja. Nem olvastam minden hsz-t végig, de láttam, hogy sokan mások pénzének a lenyúlását vélik felfedezni benne. Kérdés: Ha szerencsejátékot játszol és nem nyersz, akkor azt minek nevezed?? Te döntesz, hogy kaparós sorsjegyet veszel vagy nem veszel.... Itt ebben termékháttér is van, nem beszélve arról, hogy most vonnak be 5-10.000 céget még, akiket majd reklámozni kell. Ehhez adnak egy reklámcsomagot, amit neked szükséges elhelyezni bizonyos oldalakon. Ezért a munkádért is pénzt fogsz kapni. Nehezen tudnak egyesek másképpen gondolkodni, hogy nem csak 8 órai munkával lehet pénzt keresni. Itt még gyerekcipőben járnak az ilyen munkák, s aki ezt átlátja, van kitartása és érdekli, az pénzhez is fog jutni, amit természetesen le is kell adózni, mint külföldről származó jövedelem.
2012. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad volna az összes hozzászólást nem csak itt hanem máshol is akkor nyilvánvaló lenne, hogy egy messziről bűzlő csalásról van szó.

A szerencsejáték hasonlatod meg harmatgyenge volt. Köze nincs a csaláshoz.

2012. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim válasza:
10%
Nagyon könnyen lehet vele pénzt keresni. Elöször be kell tenni akármennyi indulopénzt, és majd az kamatozik. Kb fél év után amit összeszedtél lovét azt kiutalják paypalra meg utána kapsz egy VISA kártyát és azon kapod a pénzt. Onnantól már szinte semmit se kell csinálni csak Ctrl + C és +P.
2012. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 Margitka1970 válasza:
Paypalra nem utalnak.
2012. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 Margitka1970 válasza:

[link]


6-7 oldal. Csak az kap jutalékot, aki maga alá szervez tagokat. Írásos szerződést meg nem kapsz.

2012. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim válasza:
Én is dolgozom, és teljesen korrekt cég! Pénzt ki lehet venni belőle, nem átverés... de ha valakinek nem ér meg kb. 5000 ft-ot, hogy kipróbálja pár hónapig, akkor annak úgy kell! Aki eddig is hitetlenkedett az MLM-ben annak úgy i mindegy ki mit ajánl és mennyiért...
2012. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
Még ha MLM lenne és nem csalásra épülne az egész.
2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!