Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zeekrewards céget ismeri...

Ildiko57 kérdése:

Zeekrewards céget ismeri valaki, dolgozik valaki nekik, kapott már pénzt is esetleg tőlük:?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 20:10
 11/92 Ostin válasza:
0%

Hálózatépítés :(

[link]

2012. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 Nicolas válasza:
35%
Általában azok az emberek mondják ezt akik sosem csináltak még ilyet, a networkmarketing nem piramis, ha nem hívsz bele embereket, akkor is lehet pénzed... rengetegen élnek ebből, én is :)
2012. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 Gouma válasza:
Sziasztok olvasgattam a véleményeiteket.Tudom én is jól hogy az mlm rendszerek töbsége kamu és szinte semmire nem jó.ez sem igaz teljesen csak mindenkinek meg van a megfelelő.de ebbe most ne menjünk bele.Itt a zeek ról van szó.szerintem ez egy teljesen jól működő dolog.Eddig csak is pozitív élményeim voltak belőle,és már kerestem is belőle pénzt csak ennek van egy folyamata,amit ismerni kell.Ami sajnos nincs leírva rendesen az oldalon és ha nem kapsz róla rendes felvilágosítást mint én nem fogod értei.Ha valakit érdekel szívesen elmondom neki is személyesen.
2012. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 Gouma válasza:
persze ha nagyon szükségszerű neten keresztül is megoldható de szeretem a személyes kontaktot
2012. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim válasza:
Ma én is pont ezután nyomoztam, hogy működik-e és már ketten is jelezték, hogy 1 hónapja csinálják és működik! annyit mondtak nekem, hogy 2 féle módon lehet csinálni MLM-ben és ha pénzt teszel be! a havi díj 10 USD. az egyik ismerősöm kevés pénzzel kezdte és 70 dollárt keresett a másik nagyobb összeggel és 600 dollárt keresett!de még én is várok több infót ezzel kapcsolatban!
2012. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim válasza:

Én is benne vagyok 2012.05.10-óta,200 dollárral léptem be,most a Bonus Balance 302.34 points!Valaki elmagyarázná nekem hogy mi mit jelent,Cash Available 9.40 Vip 137.00 points?Ja és a mátrix chart current affiliante 17.

Eddig 3 ember regisztrált a linkemen keresztül!

Az a helyzet hogy a párom a szponzorom,Ő előttem 2 nappal regisztrált,és az Ő szponzora is nem sokkal a párom előtt,úgyhogy nem sok mindent tudok azon kívül hogy a hirdetéseket feladom!

Előre is köszi a segítséget!

2012. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim válasza:

Első válaszolónak!

Olyan nincs is hogy zeekrewards.hu,nem is volt és nem is lesz:)

2012. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim válasza:
Találtam egy oldalt, ahol válaszolnak a kérdéseitekre, állandó emberek vannak fenn a társalgóban is, és ha el akarjátok kezdeni, nekik írhattok nyugodtan.Cashportal.info.Nekem bejön ez az üzlet, működik, rugalmas, és valódi kifizetések történnek..:)
2012. jún. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim válasza:

A [link] - t én is csak ajánlani tudom. minden információ itt van amire egy kezdőnek szüksége lehet. Én másfél hónapja csinálom, és ez az oldal rengetek segített, szinte mint egy tananyagot úgy tanulom, h majd a szponzoráltjaimnak érthetően el tudjam magyarázni miről is van szó. Ahhoz képest h nagyon egyszerű dologról van szól, elmondani érthetően baromi nehéz, elsőre a legtöbb embernek kínai bármennyire is próbálja meg az ember egyszerűen elmagyarázni.


Aki a pénz befizetős részre kíváncsi annak ajánlom a HYIP BIBLIA menüpontot. Ott részletesen le van írva h mikre kell odafigyelni. Mikor érheti meg a befektetés, és mikor tuti az átverés.

2012. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
Jó de hogyan fizetnek? Én ezt nem értem, csinálni kell Paypal számlát vagy mi?
2012. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!