Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zeekrewards céget ismeri...

Ildiko57 kérdése:

Zeekrewards céget ismeri valaki, dolgozik valaki nekik, kapott már pénzt is esetleg tőlük:?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 20:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
67%

Google:

"The site is deleted

zeekrewards.hu/ - Tárolt változat

Az oldalt a tulajdonos törölte. The site deleted by owner."


Ez sokat elárul,szerintem ne kezdj bele semmiképp,ezek nagy része árverés és csak ki akarják húzni a pénzt a zsebedből.

2012. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
*átverés,bocs
2012. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim válasza:

Attól, hogy egy magyar domain elérhetetlen, attól még az eredeti oldal üzemel:

zeekrewards.com Sokan készítenek oldalt egy-egy üzlethez és ha nem sikeres, akkor törlik is azt, mert fölöslegesen senki sem tart meg oldalakat.

2012. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
51%

De gondolkozzatok már,kismilliót átnyálaztam én is,mert voltam én is olyan naiv még régebben,hogy azt hittem ezzel lehet valamit is keresni,de ami ilyen hálózat építős,tukmáld rá másokra,hogy regeljenek,meg vásároljanak,mert pontok,bónuszok...az mind átverés.Fizess elő cs 5 dolcsiért erre meg arra,prémiumfelhasználó,VIP tag,aztán majd észhez tértek,amikor pénz sehol és utánaszámoltok hány tízezret öltetek bele a semmibe.

De mutassatok már egy valódi hús-vér embert,akit személy szerint ismertek és ilyennel keres akár havi 20 ezret valódi pénzt.

2012. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
46%

Én elég szkeptikus vagyok ezzel.

Az egyik munkatársam csinálja és eddig 7 ezer forintot fizetett be BID-ekre összesen magának, feleségénekmeg a fiának. És olyan 50 dollárt kapott eddig.

Kérdeztem tőle és netes bankszámlára mikro utalnak vagy hogy megy ez? Mondja nem utalnak hanem neked kel lkivenni valami olyasmit mondott, hogy ha 80-20%-al dolgozik akkor valamelyiket kiveszi a többit beforgatja.

Viszont az hogy az oldalon lát egy számot ami mondjuk hírdetés feladásonként növekszik, de még a netes bankszámlára 0 összeg jött az addig nekem elég átverés szagú.

A másik lehet olvasni meg hallani hogy 1997 óta működő cég a zeekler és tavaly csinálták meg ez a zeekrewards rendszert MLM-re. Viszont sehol nem lehet olvasni hogy a cég valóban 1997-ben alakult-e, se wikipedia bejegyzés se egyéb hivatalosnak mondható forrás.

Kb mintha a semmiből alakult volna, valaki leírta hogy 1997 és mindenki ezt szajkózza.


Aztán olvastam olyat is, hogy a cég bevétele cska nagyon kis százalékban származik az aukciókból, ha egyáltalán származik. Mivel MLM így arra épít hogy téged beszervez valaki és te fizetsz x összeget aztán te is beszervezel valakiket akik szintén befizetnek. Valójában a te pénzed az új tagok befizetéséből származik. De ezzel nem csak magad vered át hanem mást is mivel a piramis rendszerben akarva akaratlanul lesznek olyanok akik ha mondjuk nem gyűjtenek elég embert maguk alá de fizettek, ők rá is fizettek, mert nem termeli vissza a ráfordított pénzt se.

2012. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok,hogy ez piramis játék,és azért kérdezem itt,hogy hátha már olyan is jelentkezik aki régebben lépett be,és mit mond erről, az hogy munka társad már csinálja, de biztos nem olyan régen,hogy már akart volna több pénzt kivenni, de nem tudott, ilyenre lennék kiváncsi.Én nem csinálom,csak egy ismerősöm,és engem is szeretne beszervezni,de én nem fogok belépni az biztos,csak szeretnék neki konkrét esettel bizonyitani,hogy ne csalódjon a végén akkorát.
2012. ápr. 3. 20:39
 7/92 anonim válasza:
42%
Sziasztok, az én anyukám egyik barátja havi rendszerességgel keres ebből az üzletből 4000 dollárt. úgyhogy én nem tudok erről mást mondani :D
2012. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 Lajos73 válasza:
44%
1 éve tökéletesen működik a Zeekrewards cég, 700 és 900 dollár jutalékot már kaptam, nyilván nem puszira, dolgozni kell, hirdetni naponta a cég aukciós portálját, hasonló mint a Vatera, TeszVesz, nyertem legutóbb egy női táskát is a liciten: www.zeekler.com Amerikába már a lakosság 51% az inteneten keres pénzt, egyre több jó lehetőség van ma már csak észre kell venni és élni vele. Lajos Szlovákiából
2012. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 Nicolas válasza:
39%
Ez a cég gy teljesen elfogadott hiteles cég, nagyon sokan élnek már ebből a network marketing-ből !
2012. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 Tibasz válasza:
33%
Kb 5000 hasonló cég van Magyarországon! Ebből 4500 átverés, de ez nem azt jelenti, hogy ezzel nem lehet keresni! A cég nem abból fizet ki, hogy mások befizetnek! A valódi bevételeik a zeekler.com-on folyó licitekből erednek! A lottó sokkal inkább átverés... milliók fizetnek be pénzt annak reményében, hogy nyernek 3 milliárdot, de ennek az esélye 1:40millióhoz!!! De hát sok sikert, hajrá Lottó! Ebbe a cégbe pénz nélkül is el lehet indulni, lassabban éred el azt a szintet, hogy pénzt vehess ki, de eléred!!
2012. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!