Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zeekrewards céget ismeri...

Ildiko57 kérdése:

Zeekrewards céget ismeri valaki, dolgozik valaki nekik, kapott már pénzt is esetleg tőlük:?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 20:10
 21/92 anonim ***** válasza:
69%

Lökik itt a süket dumát, hogy nem piramisjáték.


Akinek ez nem tűnik fel az nagyon hülye kell, hogy legyen.


"Aki a licit utolsó másodpercében licitál, az megnyerte a licitet és megveszi a terméket. Mivel időközben akár több százan is licitáltak, a cég nyeresége akár $1000-t is meghaladhatja, míg a termék lehet, hogy csak $150-ért kelt el."

Forrás: [link]


1000USD nyereség a semmire. Aha, tényleg nem piramisjáték. A tagok befizetéseiből van a nyereség és nem az aukciókból. Az aukció csak álca.

2012. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim válasza:
2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim válasza:

Szeretem az olyan válaszokat, mint amit az előttem szóló írt! Nagyfokú, a témában való elmélyülést és a tárgyban való jártasságot feltételez, és még könnyedén le is hülyézi az embereket!

Olvasott egy mondatot egy Zeekrewards-ot leíró oldalról és már azt hiszi, hogy szakértő! Persze, névtelenül könnyen ugrál valaki és így viszi a szkeptikus közönséget tévútra!

Nincs tudatában annak, hogy mi a piramisjáték, és annak sem, hogy mi az MLM! Nem szólva a pilótajáték fogalmáról!

De ez nem baj! Ilyen emberekre is szükség van a társadalomnak, valakinek dolgoznia is kell napi akár 10-12 órában is (ha egyáltalán van munkahelye!) és nem kell attól "tartani", hogy a Zeekrewards Magyarországon robbanásszerűen elterjed! :-)

Ennyit erről!

Már egy ideje tagja vagyok a Zeekrewards partnerprogramnak, szilver tagként minimális befizetés mellett és még eddig hozta a tőle elvártakat méghozzá várakozáson felül! Mindenkinek azt javaslom, persze csak azoknak, akik éreznek annyi bátorságot magukban, hogy a sorsukat jobbra fordítsák és hogy ne függjenek a későbbiekben a politika szeszélyeitől, használják ki ezt a lehetőséget, mert pillanatnyilag Magyarországon, nagyon úgy néz ki ez a legjobb!

Bárki, aki úgy gondolja, írjon privátban és segítek! Elmagyarázom a rendszer működését, válaszolok a kérdésekre

és segítek abban, hogy, ha akar, zökkenőmentesen el tudjon indulni!

Ráadásul adok ingyen "Bid"-eket ahhoz, hogy ki tudja próbálni a "Zeekler" peny-aukciós oldalát, kedvére licitáljon és ha ügyes el tudja hozni azt a portékát amire licitált! De ha nem sikerül akkor sincs semmi baj, legalább kipróbálta! Természetesen ez nem jár semmilyen kötelezettséggel, nem várok el érte semmit sem!!! :-)

2012. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre hiszek benne és be is léptem,majd az idő meghozza hogy kinek lesz igaza!
2012. júl. 23. 23:51
 25/92 anonim ***** válasza:

Majd akkor is ilyen nagy legyen a szátok amikor összeomlik az egész piramis. Kb még 2 év maximum.


Lóránt ha valaki nem tudja megkülönböztetni a piramisjátékot az MLM-től akkor az például pont te vagy.

De ne aggódj az emberek nagy része nem vagy csak nehezen látja meg, hogy mi a különbség. Ezért is dőlnek be a legtöbben az ilyen nagy haszonnal kecsegtető piramisjátékoknak az emberek.

2012. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim válasza:

Kérdezem én, hogy hol van itt a "piramisjáték"? Amit csak azért neveznek piramisjátéknak, mert a rendszer ábrázolása folytán olyan az alakja! Egyébként amiről Te beszélsz az a pilótajáték! De hol van itt a pilótajáték?

A Zeekrevards az egy hirdetési flotta, több millió taggal akik minden áldott nap feladják a hirdetéseiket világszerte, mindenhol! (Kivévé néhány az USA által bolykottált országot!) Aki akar az részt vehet ebben a rendszerben akár INGYEN is. Az csak hab a tortán, hogy beforgatsz valamekkora összeget, ami valójában Bid vagy másképpen licit, amit elkölthetsz magad is vagy valamelyik vásárlód! Nem akarok itt részletekbe menni, mert ez a fórum nem árra való, de gondolod, hogy két év múlva, amikor már több tízmillió ilyen minden nap hirdető tagja lesz a rendszernek össze fog omlani? (Mert ugye nem csak a Zeekler peny-aukciós oldalát lehet hirdetni!!! :-) )


Lóránt


Ui.: [link]

[link]


Csak úgy tanulság képpen! :-)

2012. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy kevés ember képes megkülönböztetni a piramisjátékot az MLM-től. Nekem már több éves gyakorlatom van benne és ezek elég jól elkülöníthetőek az MLM-től.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2012. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
a wikipedia hitelessége meg pont az MLM-nél igencsak megkérdőjelezhető. Főleg, hogy bármilyen forrásra lehet hivatkozni így bármekkora baromságot le lehet írni. Amit ott a piramisjátékról írtak az igencsak felületes leírás.
2012. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:

Azokat kérdezném, akik kaptak már pénzt a zeektől.

Valahogy a pénzt ki lehet utalni netes számlára pl. paypalra vagy csak a zeek oldalán látják hogy mennyi az aktuális egyenlegük?


Mert amíg nem lehet valódi pénzre kiváltani azokat a szépen pörgő számokat az oldalon addig nem ér egy nyalókát sem, és amit befizettek az meg ablakon kidobott pénz.


Én is tudok olyan oldalt csinálni, ahol te azt lázod az oldalon hogy random növekszik az egyenleged naponta 1-10 $-al, de amíg azt a pénzt nem lehet elmozgatni valódi számlaszámra addig én egy fabatkát se fizetek nekik.

2012. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
Naná, hogy ki lehet venni. Ha nem lehetne akkor már rég nem működne. De a kivételnek is vannak valami feltételei.
2012. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!