Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zeekrewards céget ismeri...

Ildiko57 kérdése:

Zeekrewards céget ismeri valaki, dolgozik valaki nekik, kapott már pénzt is esetleg tőlük:?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 20:10
 31/92 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom mikro az ismerősömnél rákérdeztem erre aki februárban kezdte ezt az egészet, ő azt mondta hogy még nem próbálta, mert akkor ilyne olyan hátránnyal jár, kevesebb pént kap meg iylesmi kevesebbet tudsz visszaforgatnia rendszerbe.

Én az első 5-20 dollárnál megpróbálnám kivenni azért, mert lehet hogy nem is engedi.

Pl. anno pár éve elterjedt volt ez a reklámokra klikkelgetős pénzkeresési lehetőség, hogy letöltöttél egy programot és asztalon előjöttek klikkelés után mindig új reklmáok és közben számolt minden egyes reklámért valami 0.5 $-t. Viszont erről nem lehetett kivenni pénzt hiába láttad, hogy növekszik az állítólagos pénzed.

2012. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 zuzm0 válasza:
88%

Pofon egyszerű a dolog. Az egész a lottóhoz hasonlít. Legalább is a cég tulajdonosai szemszögéből és a bidelők szemszögéből. A tulaj halálra keresi magát és abból oszt a "munkásainak", akik halálra hírdették az aukciós oldalt. Mindenhol el van magyarázva, hogy honnan van nyeresége a cégnek, csak az nincs leírva, hogy az TÉNYLEGESEN honnan van.


1 bid értékét (amennyiért vásárolod) van ahol 1 dollárnak mondját, de láttam olyat is, ahol 0,65 dollárnak (ez nagyjából mindegy is). Ezekkel a bidekkel lehet licitálni valamilyen árura (pl. laptopra).


Mondjuk indul a licit 0 dollárról (a termék reális értéke viszont 100 dolcsi). Valaki bidelt (tehát licitált a termékre), ezzel emelkedik a licit 0-ról 0,01 dollárra. Sokan látják és nem hiszik el, hogy egy 100 dolcsis terméket esetleg elvihetnek 1 dollár alatt vagy pár dolcsiért és rákapnak licitálnak (bidelnek). Elelkedik az ár, de olyan lassan, hogy még mindig rengetegen bidelnek (tehát licitálnak rá).


Mondjuk a licit eléri a 15 dollárt. Aki utolsónak licitált az viheti az árucikket (ami ugye 100 dollárt ér) 15 dollárért + postaköltség. Tehát neki elvileg megérte. Mindjárt magyarázom, hogy miért elvileg és miért csak neki.


A 15 dollárhoz kellett 15/0.01 darab licit (bid). Ez egyenlő 1500 licittel tehát 1500 db biddel.


Na most jön lassan az, aminek csak az egyik fele van elmagyarázva az oldalakon, ahol megpróbálják elmagyarázni, hogy hogy is működik az egész. Azt elmondját, hogy ez sima haszon a Zeekernek, hisz az 1500 db bid értéke 1500 dollár, de a leírások alapján a legrosszabb esetben is 975 dollár. Tehát 1500-100+15=1415 dollár vagy a rosszabbik verzió 975-100+15=890 dollár. Ez sima nyereség, tehát tényleg van miből fizetni a dolgos emberkéket.

Viszont nem említik azt az összefüggést, hogy az emberkék mikor bideket vásárolnak és utána licitálásra használni is akarják, akkor a bid vásárlásakor 1 dollárt fizetnek ki érte (esetleg csak 0,65-öt), viszont bidelésnél (licitálásnál) már csak 0,01 dollárt ér a licitjük (bid-jük). Persze ekkor még jön az is, hogy 1500-ból csak egy valaki jár jól, az utolsó licitáló (kivéve akkor, ha közel százszor licitált).


Így a többség számára egyenesen pénzkidobás, és amit kidobott, azon osztozkodik a Zeeker és a bandája. Tehát az akarjon ezzel pénzt keresni, akit nem zavar, hogy mások át vannak verve (ő általa is). Persze lehet arra mutogatni, hogy miért nem járt utána jobban, miért nem agyalt rajta többet, de attól még nem változik a felelősségük. Pont azért ilyen kesze-kusza, bonyolult az egész, hogy hacsak lehet ne értse a többség (azok se akik pénzt csinálnak belőle), hogy ténylegesen honnan is van a pénz. Ne is érdekelje őket, csak dőljön a lé.

2012. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim válasza:
Kedves utolsó!A bideket nem licitálásra használják a hirdetők!Hanem visszaforgatják, és tőkét képez nekik.Mivel látom az írásodon, hogy csak a hallott dolgokat szajkózod, de még nem próbáltad, így azt tudom mondani, ha nem értesz hozzá, miért szólsz bele?:)Próbáld ki, és utána alkoss véleményt!Egyébként 1 bid=1$, ha hirdető vagy, ezeket nem licitálod el, de ha azt is akarsz akkor ott a vásárlók,akik NEM HIRDETŐK!1 bidet 0,65$-ért vesznek..:)Kusza mi?:D És én ebből élek..:D
2012. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg működik. Utána miből fogsz élni? Ha egyáltalán tényleg ebből élsz teljesen.
2012. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim válasza:
36%

Sziasztok!


Végig olvastam ezt a fórumot, mert érintett vagyok benne én is, hiszen március óta tagja vagyok ennek a csodálatos cégnek. Aki azt írta, hogy átverik a licitálókat, mert a megvásárolt BID-jeik a licitálásnál már nem a vételár értékét érik, nagyot téved. Azok a vásárlók akik BID-eket vesznek teljes mértékben tisztában vannak evvel, és ennek tudatában vásárolják meg a licit pontokat. Ha valaki ügyes a töredék árért jut értékes termékekhez vagy szolgáltatásokhoz. Hasonlóan az előttem szólókhoz már én is kaptam kifizetést a cégtől, ráadásul az általuk előrejelzett napon pontosan érkezett meg, és nem is kevés. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, mert átlátható, előre tervezhető, és korrekt.

2012. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim válasza:
34-es: miért azt kérdezed mi lesz...ha? Ez a ti bajotok..;) mi lesz????semmi....elképzelni sem tudod miről van szó, és mennyit keres az ember....:):) "de mindenki attól fél, amit nem ismer"...:) Én azt gondolom jobb ez, mint a segélyek, a munkanélküli, a szoc. juttatások...Ezekre nincs mi lesz ha??? ugye?:D:D:D Kissé röghözkötöttek vagytok emberek!!ÉBRESZTŐ!!!!
2012. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod, hogy ki miből él? Az összes ilyen nagyképű, mind azt hiszi, hogy aki nem dől be a piramisjátékoknak az mind valami segélyen tengődő nincstelen. Sőt azt hiszik, hogy ezek a tuti üzletek évtizedekig biztosítják a megélhetésüket.

Legalább 3 éve hallom a tutibbnál tutibb üzleteket, hogy húú így a jó meg úgy. Aztán eltelik 1-2 év és sehol sincsenek a nagy tuti üzletek. Csak a sok béna károsult meg bepalizott ember marad utána.

2012. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim válasza:
Csak azért nem piramisjáték, mert itt ugyanúgy kap a felső is, mint az alsó!A fogalmakkal legyünk tisztában, ha nem is segélyen élünk, mert az észt meg olvasás tudományát nem pénzért vesszük!Te is úgy alkotsz véleményt, hogy fogalmad sincs miről van szó!Csak annak van negatív kritikája aki nincs benne.::)
2012. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
56%

"A fogalmakkal legyünk tisztában, ha nem is segélyen élünk, mert az észt meg olvasás tudományát nem pénzért vesszük!Te is úgy alkotsz véleményt, hogy fogalmad sincs miről van szó"


" Csak azért nem piramisjáték, mert itt ugyanúgy kap a felső is, mint az alsó!"

A piramisjáték nem ezen műlik.


Mielőtt további hülyeségeket írsz legalább tájékozódj, hogy mi is valójában a piramisjáték, de ne a wikiről.

2012. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim válasza:
46%
Én már 3 hónapja csinálom és azóta kapom a pénzt, keressetek meg ha esetleg felül akarjátok irni a szkeptikus énetek ;)
2012. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!