Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőm ilyen munka munka...

Barátnőm ilyen munka munka munka, ha én nem lennék neki egyszerre két helyen dolgozna végkimerültségig, bár így is sokat dolgozik, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szerintetek fiatalon mennyit kell dolgozni,agyon kell dolgozni magát az embernek vagy most kéne élni mert ha idősen vissza gondol az ember hogy mit el szalasztott
2012. márc. 30. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

az is betegség ha mindig hajtja magát

ismertem ilyen embereket még a magán szférában is erről témáztak, megszakítottam velük minden kapcsolatot

2012. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az a fura azt mondja hogy gondolni kell a jövőre,gyűjteni de mihejst pénze van azonnal felét hülyeségekre költi
2012. márc. 31. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, akiknek ez valami kényszer, akkor érzi jól magát, ha el van foglalva, nyomás alatt van. Ha egyszer ráér, menjetek el kirándulni, sétálni, vagy valahová, ami mindkettőtöket leköti, és kikapcsolja. Legfőképpen az utóbbi.
2012. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!