Pocok502 kérdése:

Külfőldi munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék a barátnőmmel Ausztriában dolgozni. Viszont a sok átverést meguntam a neten található hirdetésekben. Hála az égnek soha sehová egy fillért nem adtam és nem is vagyok hajlandó fizetni. Olyan személyek segítségét keresem, akik már kint élnek, esetleg nemrég helyezkedtek el kint és tudnak is és akarnak is segíteni honfitársuknak. Ha lehet, gerinctelen aljas emberek kíméljék meg a feleslegesen rájuk pocsékolt időmet. Nem hiszem el, hogy nincs több becsületes segítőkész ember a világon. Szezonális munka is érdekel első kőrben, nem azt várom, hogy segíts kitelepülni és mindent intézz helyettem, csak némi lehetőséget, apró kis biztos pontot az elinduláshoz és kijutáshoz. Sok ismerősöm kijutott a majdani segítség ígéretével, de egy sem jelentkezett többé. Ennyit a megbízható több éves barátságokról, ezeket az embereket gerinctelennek tartom. Ne ígérgessen, ha nem akar segíteni, akkor mondja meg, én megértem, de ne tojjon le, főleg úgy, hogy hatalmas barátként adta elő magát éveken keresztül, míg itthon volt. Szóval én úgy gondolom, vannak itt még értelmes és gerinces emberek is. Kérdéseiteket illetve leveleiteket várom.


2012. márc. 28. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne itthon keresgess, nagyon sok az átverés. Nézz szét osztrák internetes állásportálokon, azok közül hívj fel párat, ami érdekel.
2012. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos itthon az átverés ami megy.
2012. márc. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!