Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok ebből kimászni? :S

Hogy tudok ebből kimászni? :S

Figyelt kérdés
Szóval az történt hogy egyik nap haverommal baromkodtunk a folyóson, és épp a nyakamban ült amikor jött egy tanár és valami csúszós izén elcsúsztam és leesett rólam a srác és alig tudott felállni, annyira beverte a fejét. Úgyhogy a tanár elment órára de mondta hogy mindenképpen kísérjem fel az orvosiba, aztán meg menjek be az igazgatóhoz. Elindultunk a sráccal de valamiért még mindíg jókedvünk volt és felfelé menet láttuk hogy megy az egyik idősebb haverunk szintén az igazgatói felé, és hogy viccesen jelezzük neki, hogy ott vagyunk gondoltam adok neki egy marhanagy tockost:D (azaz nyakonvágtam) és hátrafordult de nem a haverunk volt hanem az igazgató:SS annyira elszégyelltem magam hogy alig kaptam levegőt fogalamam sem volt mit tegyek, és kb 5 másodperc csend után elkezdtem bocsánatot kérni vagy százszor stb... Egyből felhívták a szüleimet hogy ma vagy holnap jöjjenek be. Hogy mondjam el a szüleimnek vagy most mit tegyek?? Segítsetek légyszi!!
2012. márc. 2. 22:09
 1/6 anonim válasza:
légyszives.... hogyan tudtad a haverodat össze keverni az igazgatóval?? ez nekem nagyon nem ül....
2012. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:O
2012. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonlítanak külsőre, főleg hátulról..:D hát most mit mondjak....
2012. márc. 2. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindezt a szüleidnek is így mond el.

Ha szavahihető vagy számukra, megérthetik, hogy mi történt.

2012. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg beszélni a szüleiddel.
2012. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsánat de... XD XD XD XD XD XD LOOOOOOOOOOOOL ASDASDASDASD XD


és most komolyan... xd...

tényleg beszélj a szüleiddel... aztán majd írj, hogy mi lett a végeredmény. :/



ja és am úgy mondd el, hogy odaállsz eléjük, és megmondod kerek perec, ahogy itt is megtetted. :)

2012. márc. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!