Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudok ebből a szituációbó...

Hogy tudok ebből a szituációból kimászni? 14/L

Figyelt kérdés
Felvettek egy viszonylag jó színvonalú gimibe, de nem tudok beilleszkedni a többiek közé. Eleinte még tök jó volt, sok lánnyal haverkodtam a suliban, de most minden megváltozott. Szinte minden lány talált magának egy másikat (még a leg antiszociálisabbak is) akivel tök jól kijön, és onnantól kezdve azok már legjobb barátnők. A gond az, hogy mivel páratlan számú az osztály nekem nem jutott senki. Szünetekben mindig próbálok dumálni velük, bekapcsolódni a beszélgetésekbe, de nagyon gyenge, szánalmas és zárkózott vagyok. Nagyon idegesítő, mert amúgy nem utálnak, de tesin amikor párt kell választani egy feladathoz akkor csak a ranglétra legalján lévők jutnak nekem. A csapattagok kiválasztásánál is mindig engem választanak utolsónak, mert aki rendszerint választ, az főként a barátnőit választja. Van két lány akik nagyon jól kijönnek egymással, és sokszor próbálkozom náluk, dumálni, de szerintem tolakodásnak veszik, hogy állandóan követem őket...
2011. nov. 18. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb probalkozz az osztalyodon kivul baratkozni valakivel. amugyis, mire vege lesz a sulinak, legtobb lany mar utalni fogja a masikat.
2011. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 life is beautiful ***** válasza:
100%

próbálj meg sikereket halmozni egymás után ,légy vmibe jó amibe sokan nem és mikor már jó vagy ,mutasd meg a népnek, nem feltétlen fognak emiatt szeretni(ha igen akkor csak amiatt ,hogy milyen menő csaj vagy, de ez csak átmeneti) ,de sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben , sikerek kellenek, esetleg keress magadnak egy jó fej srácot :) ,hogy legyen vkiért felkelned


18f

2011. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SZia. többnyire énis ebben a cipőben járok. Idén lettem középsulis és mi is páratlanul vagyunk és hát van egy ilyen antiszociális, emo lány..még annak is jutott egy normális gyerek...

előző osztályban pedig központi személyiség voltam..úgyhogy ez a helyzet meg most főleg fura nekem...:P

tudom,hogy egyszerűen nem lehet "a másik osztályokkal" haverkodni(legalábbis nekem, nem vagyok egy haverkodós típus..nehezen nyílok meg ennyi idegen közt)

amúgyis jó tanuló voltam és most is próbálok az maradni. Tegnap az osztály " kedvence"...egy lány aki elég r*bancos...1-esre írta meg az angol nagy tesztjét..mindenki nézte hogy ....szóval érted...

aztán kérdezte az ofő h nekem milyen lett?

én meg mondtam hogy: 100%-os...

erre mindenki rámnézett és elkezdett -"uuuu"-zni

erre ofő mondta h akk taps...

azt megtapsoltak...később meg többen láttam hogy döbbenten néznek rám a szünetben h ezt nem is gondolták volna rólam...

szóval szerintem próbálj meg az "erényeiddel" kitűnni és akkor majd odafigyelnek rád ha felkelted az érdeklődésüket...

sok sikert!:)

2011. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm szépen a válaszokat, azoknak akik írtak, megpróbálok valahogy kitűnni, majd meglátom hogy megy :D
2011. nov. 19. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2011. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak barátaim a középiskolában. Én akkoriban bekapcsolódtam egy internetes fórumon verbuválódott jó kis csapatba, ahol hasonló érdeklődésű emberek voltak mint én. Így, hogy a sulin kívül voltak barátaim, nem zavart annyira, hogy az osztályban nincsenek. :)

Szerintem, ha az osztályban végképp nem megy, próbálj meg te is az osztályon vagy a sulin kívül barátokat keresni!

22/l

2011. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!