Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatalok, kamaszok! Ti hogyan...

Fiatalok, kamaszok! Ti hogyan kepzelitek el a jovotoket?

Figyelt kérdés
en mar egyre ketelkedobb vagyok a celjaim elerese miatt :S :))
2012. febr. 1. 13:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
utolso: ez nagyon jol hangzik, igy elkepzeltem.. :)) mentek a kezek:DD
2012. febr. 3. 18:33
 22/29 anonim ***** válasza:
Köszi, szerintem is jól hangzik :) Már egy ideje tervezgetem, és jól haladok a megvalósítása felé is :D A férj-jelölt már meg van. :D
2012. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kívánom, hogy nektek összejöjjön:) Sajnos nekem szépen beleköpött a levesembe az élet...
2012. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2012. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tőlem kérdezed? Mert akkor inkább mi nem történt:D

Azonkívül, hogy pályakezdő vagyok és a végzettségemnek megfelelő munkakörben nem tudok elhelyezkedni, semmi... Tisztában vagyok vele, hogy sok fiatal van hasonló helyzetben. Ez van... Köszi a kérdést:)

2012. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én most nyelvvizsgázom angolból, aztán jövőre megyek oroszból is, remélem összejön. Közgazdász szakközépbe járok, bár már most lemondtam arról, hogy ezen a szakterületen maradjak, annyi a közgazdász és a könyvelő, hogy Dunát lehet velük rekeszteni, úgyhogy kénytelen vagyok valami más után nézni, egyelőre a tanárt látom esélyesnek (fizika-matek szakos), vagy mivel fizikából és földrajzból tanulás nélkül is szépen álltam, talán a meteorológus sem lenne egy utolsó ötlet, de ezen még gondolkozni kell :) Aztán ha szépen megtanultam mindent, maradok még itthon 2-3 évet és utána megyek valamerre külföldre, ahol legalább megbecsülik az embert :)
2012. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Soksikert ! irigyellek:D nekem a föci, meg a fizika pont a gyengéim:)
2012. aug. 23. 19:33
 28/29 anonim válasza:
100%
szex, drogok, bűnözés
2012. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Corvinus két év múlva, vagy külföld. Remélem összejön.
2016. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!