Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatalok, kamaszok! Ti hogyan...

Fiatalok, kamaszok! Ti hogyan kepzelitek el a jovotoket?

Figyelt kérdés
en mar egyre ketelkedobb vagyok a celjaim elerese miatt :S :))
2012. febr. 1. 13:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tűzz ki új célokat, vagy későbbi határidőt jelenlegi céljaid eléréséhez! :)
2012. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
azlesz:) koszi:)
2012. febr. 1. 13:48
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Én jogra készülök jövőre, úgyhogy most nyelvvizsgát csinálok. Családjogi ügyvédként szeretnék majd dolgozni, de ez még messze van, előbb vegyenek fel, bár szerintem fel fognak. :)


És te?


17L

2012. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Szellemi munkát fogok végezni, lesz egy szép takaros kis házikóm, egy férjecském meg 1, maximum 2 gyermekem, és boldogok leszünk.


Így képzelem el, remélem így is lesz, mert sz.r gyerekkorom volt, rám férne a boldogság.


19L

2012. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Hogy milyennek képzelem el, az lényegtelen. Az itt a kérdés(vagyis nem kérdés), hogy milyen lesz...
2012. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Én őszintén sajnálom a mai fiatalokat. Én pont végzős voltam, amikor rendszerváltott az ország. A kilencvenes évek első fele kifejezetten a fellendülésé volt. Óriási jövőkép, családi vállalkozás, növekvő életszínvonal. (Legalábbis nekem ez jutott akkor). Aztán itt vagyok ma már nagyon közel a negyvenhez és reménytelen vergődés az egész. Úgyhogy nem szívesen lennék ma kamasz. Szép életpálya minimálbérrel belevágni egy családalapításba vagy akár csak az, hogy fillérekből finanszírozni egy huszonéves fiatal szórakozásigényét pl. Úgyhogy megértelek Kérdező, és semmi okosat nem tudok mondani, hiába vagyok jóval öregebb... :(
2012. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
En jogasz szeretnek lenni, szeretnek egy kis hazat,melle egy ferfit, es ket gyereket:DD es boldogan elni, :))
2012. febr. 1. 13:54
 8/29 anonim válasza:
88%

lehet hogy én már kicsúsztam a megadott korhatárból:) bár mindigis huszonéves akartam lenni, most pedig öregecskének érzem magam... na mindegy:D

22 leszek, idén nyelvvizsgázok még egy nyelvből, jövőre diplomázom, utána pedig jó lenne minnél hamarabb egy jó munkahelyet kifogni. (a jó alatt nem a zsíros fizetést értem, hanem kellemes környezet, legyen jó érzés bemenni dolgozni, becsüljenek meg stb.)

A munka megkezdésével szeretnék egyidejűleg spórolni is, félretenni a későbbi házra, majd a babára és így tovább.:)

Ezek csak tervek, bármi közbeszólhat.

2012. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
13:49 te nem hallottál a keretszám módosításokról ? Vagy miért vagy benne ennyire biztos ?:D
2012. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, :)
2012. febr. 1. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!