Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van? Mi a...

Szerintetek igazam van? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Az a véleményem ,hogy nőket nem szabadna mérnöki és természettudományos szakokra beengedni.

Az orvosi karokra is legfeljebb csak a fogorvosi karra szabadna beengedni 1-2 értelmesebbet.

Akiket eddig ismertem női mérnököket (vegyészmérnök,villamosmérnök)egyik sem értett igazán a szakmájához.


2011. aug. 29. 19:56
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Akkor ne itt járjon a szád asszony, hanem tűnés tűzifát pakolni.
2011. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Ennyi?:D Pakoljál te tüzifát ha szükséged van rá! Vagy pakoltasd az asszonnyal. Ha van ilyen körülötted. Csodálkoznék. Nekem biztos nem kéne egy ilyen soviniszta pali, de szerencsétekre vannak még olyan nők is akik leragadtak az őskorban. Én meg közben megengedem magamnak azt a luxust hogy központi fűtéses lakásban éljek. Bár ez nekem valószínűleg nem járna ki. Engedj meg kérlek egy példát, ó nagy és nemes férfi! Anyukámmal át akartuk vitetni az egyik szobából a másikba nagyanyánk régi szekrényét. Nem tudom, tudod-e azoknak milyen súlya van. 5 életerős fiatalembernek törött bele a bicskája. Nem hiszem hogy a fizikai erőnlét miatt. Kitartás 1-es! Kénytelenek voltunk mi ketten áthurcolni. 1 hétig fájt a hátam. Képzeld a nők izomzata nem erre lett kitalálva. Komolyan elvárnád cserébe hogy nehéz fizikai munkákat végezzenek helyetted a nők cserébe azért mert mérnökök, vagy orvosok is lehetnek? Szép vagy mondhatom. Én tekintettel vagyok arra hogy a munkából hazaérkező páromnak nincs már ereje házimunkát végezni, megcsinálom én, mert hogy az NŐI munka. Holott én is dolgozom. Plussz leteszem elé a kaját az asztalra este. Ez mellett meg ne akarjak biológus lenni, mit képzelek én? Majd ha előtte 20 évig bányászkodtam, árkot ástam, utat építettem, akkor esetleg meggondolhatom hogy nyugdíjas éveimre kitanulom a biológus szakmát. Atya világ! Te hallod magad egyáltalán? Felfogod miket írsz le? Nem, mi? Hagyjuk is:D Ülj le, egyes!
2011. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Úgy hivják, hogy munkamegosztás. Normális házasságokban nem úgy működik, hogy enyém munka, tied munka, hanem mindenki segít a másiknak. Nem azért, mert most éppen úgy tartja kedve, hanem mert úgy normális. Nem csak egyszer, mindig. Nem is tudnék ilyen nyafka nővel lenni, aki elvi kérdést csinál a fizikai munkából(főzés-takarítás nem fizikai munka). Nálunk működik ez a megosztás, az asszonykám segít a nehéz munkákban is.

Hogy a női logikátok miatt ketten álltatok neki a cipelésnek, az mindent elmond a nőkről. Logika 1-es(csüccs, továbbra is a szinteden). És a második karó arra jár, hogy nem volt feltétele a fizikai munka a szellemi munkának, viszont ha nem képes a nő elvégezni, akkor semmi joga panaszkodni, ha ezért leszólják. Érdekes, egyes nők izomzata jó erre? Ők bírják? Mert sokan bírják ám rendesen. Akkor ők nem is nők, vagy csak van eszük, és nem sírnak-rínak, ha fizikai munka van, hogy ők gyenge nők? Faluhelyen elég sok nő van, aki nem hatódik meg a fizikai munkától, míg város felé közelítve csökken a számuk.

Tudom, nehéz, de próbáld felfogni, és böngészd át újra a könyveid, mert valamit nem jól olvastál.

2011. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Nem en csinalok belole elvi kerdest hanem te. Nem nekem van bajom azzal hogy mindenki a kepessegeinek megfelelo munkat vegezhet hanem neked. Nem a nok tehetnek arrol hogy te nem voltal kepes lediplomazni. Az hogy ketten cipeltuk a szekrenyt nem logika kerdese volt hanem kenyszerhelyzet. Ne haragudj biztos idegennyelven irtam veletlenul. Azoknak a noknek egeszsegere akik ferfi testre vagynak, ok izmozzanak sokat. Amig ti eros ferfiak megtehetitek hogy mernokok legyetek ne pedig favagok,mert nincs KEDVETEK fatvagni, addig ez a noknek is engedtessek meg. Nem erted a lenyeget,mi? Nem csodalkozom. Na megyek dolgozni, nem vitatkozom tovabb hulyekkel. Legyozol ugyis a rutinoddal. A valaszon ne sokat gondolkodj mert ugysem olvasom el;)
2011. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Ha nem olvasod el, akkor jó, mert szerintem eddig sem olvastad el amit írtam, csak dühből verted a billentyűzetet. De kb erre is számítottam, gondolom nem volt szex otthon vagy hasonló.
2011. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Mi van? Utolsó te miről beszélsz? Szerintem aki előtted írt, tök normális volt. Tiszta hülye vagy.
2011. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodtam a stílusához. Te hülye(mint most).
2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de a nők mért ne lehetnének ugyanolyan alaposak? Ez kész röhej.
2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Valószínűleg valakire be rághattál ha ilyen kérdéseket teszel fel valaki jobban csinálta a dolgát mint te!
2011. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!