Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van? Mi a...

Szerintetek igazam van? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Az a véleményem ,hogy nőket nem szabadna mérnöki és természettudományos szakokra beengedni.

Az orvosi karokra is legfeljebb csak a fogorvosi karra szabadna beengedni 1-2 értelmesebbet.

Akiket eddig ismertem női mérnököket (vegyészmérnök,villamosmérnök)egyik sem értett igazán a szakmájához.


2011. aug. 29. 19:56
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy degenerált mazochista, már feltett egyszer egy ilyen provokáló kérdést. 100 oldalon kapott hideget, és egyre jobban élvezte. Úgy látszik havi 1 szexre van szüksége.
2011. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

20:25


Inkább az olyan nőktől akik okosnak hiszik magukat.

A laborban ahol dolgozom hozzád hasonló nőkkel.

2011. aug. 29. 20:28
 33/49 A kérdező kommentje:

*


A laborban ahol dolgozom sokszor találkozom hozzád hasonló nőkkel.

2011. aug. 29. 20:29
 34/49 anonim ***** válasza:
Igen, tuti hogy ezt élvezi:D Őszintén sajnálom azokat az embereket akik személyesen is ismernek a kérdezőhöz hasonló alakokat. Nem lehet könnyű életük.
2011. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

A személyeskedés az megy Angyalcuclikám(ha már ez a szint).

Nem lehet megkülönböztetni senkit sem, mert ismerek nőt, aki erősebb, mint sok férfi. Csak az a gondocska, hogy a nők mindig kijátsszák a "jaj, ez férfimunka" kártyát, de ha valaki egy pillanatra megpedzi, hogy ők esetleg nem alkalmasak ezen vagy azon szellemi szerepkör vállalására, akkor vérig sértődnek és anyatigris módjára védik(sokszor primitív, nőkhöz nem illő módon) a jogaikat. A nőknek is meg kell érteniük, hogy az egyenlőség nem mérhető kettős mércével, és abban a pillanatban, hogy valamire nem vagy képes, máris megadtad az alapot arra, hogy mások azt mondhassák: te pedig erre és arra nem vagy képes. A szülést felhozni plusz butaság, mert a férfi arra fizikailag nem képes, nőt viszont már láttam csavarhúzóval vagy fejszével a kézben, nem is ügyetlenül. Tehát vagy mindenre képes a nő, vagy viselje el, hogy ha azt mondják, hogy valamire azért mégsem(amíg rá nem cáfol).

2011. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, valami konkretumot is irhatnal, egy peldat mondjuk, mert tenyleg erdekelne, hogy miert gondolkodsz igy.
2011. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Ba*sszus, én már csak annak örülök, hogy nem muszlimnak születtél, és nem adtak hozzád egy 14 éves kislányt, mert az a lány már fél nap után felvágta volna egy faággal az erét:S
2011. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válaszoljunk, és akkor félbe marad a kielégülés.
2011. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
63%

Milyen hozzám hasonlókkal?

Pár mondat alapján milyen jogon általánosítassz?


Nagyképű arrogáns f@szkakap vagy,remélem egy kishitű nő se megy a közeledbe (az értelmesebbje ugyis elkerül messziről)

24/N


és csatlakozom a konkrét példát kérőhöz

2011. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
75%
Ááááááá! Sok f.szi meg nem takarít, mert hogy az női munka:D Úgyhogy miről beszél Angyalcuncika vagy mi a frászt írtál? Nem túl jók a példáid, mert nem csak nőkre jellenzőek. Én ugyanúgy cipeltem a tetves bútorokat költözésnél mint a férfiak, pedig nem vagyok egy izomgalamb. Miket magyarázol? Raktárban is dolgoztam és nem egyszer láttam ahogy nő emelgeti a 40 kg-os ládát, majd leszáll a méhe, férfi kollégái meg karba tett kézzel vihorászva nézik. Vagy elfordulnak, hogy ők nem is láttak semmit. Ébredj már fel te is! Mérnöknek lenni nem "férfimunka". Egy 160 kg-os ládát megemelni az. Komolyan, nem hiszem el! Annyira szánalmas hogy 2011-ben még mindig nem haltak ki azok a férfiak akik a vázizom rendszer béli különbségekkel támasztják alá, hogy egy nő miért nem lehet soha teljesen egyenjogú és egyenértékű egy férfival. És most ne áll neki magyarázni, hogy te nem ezt mondtad. Mert ezt mondtad. Csak másképp fogalmaztál. Kevésbé egyértelműen. A köntörfalazás aaaaz megy.
2011. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!