Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van? Mi a...

Szerintetek igazam van? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Az a véleményem ,hogy nőket nem szabadna mérnöki és természettudományos szakokra beengedni.

Az orvosi karokra is legfeljebb csak a fogorvosi karra szabadna beengedni 1-2 értelmesebbet.

Akiket eddig ismertem női mérnököket (vegyészmérnök,villamosmérnök)egyik sem értett igazán a szakmájához.


2011. aug. 29. 19:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos az ilyen idióták miatt mint te tartunk ott ahol.

Képzeld,nem szerintem vagyok csak alapos,hanem a főnökség szerint is.Azért alkalmaznak,nem a szép szemem miatt.

Tanárnak menjen akinek elég netto 110ezer...


De hogy a te stilusodban is válaszoljak:

mentél volna egy kamionnak miután megszülettél,nem rontanád a levegőt..


idióta

2011. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is ugyanannyi joguk van a nőknek az említett szakokra, és biztosan ugyanolyan jól teljesítenek, mint a férfiak. Viszont ugyancsak elvárható tőlük, hogy kimenjenek a kertbe felvágni a tűzifát, vagy megszereljék a WC tartályt. Hogy jön ez ide? Annyira harcosan védik itt (jogosan) a nők jogait, hogy ebbe ez is beletartozik. Egy nő mindenre képes, erre is, de sok nőnek csak odáig tartanak a jogai, amíg nem kell a férfiak számára fenntartott munkát végezni.. Kevés a kivétel.
2011. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a leszázalékolás alapján senki nem érzékelte a 20:07-ból áradó gúnyt és szarkazmust :D
2011. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Hát én valahogy ku*rva nagy gyilkolási vágyat érzek feléd.
2011. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Nincs igazad. K.csög vagy. Valamikor 1800-1900 környékén születtél? Te meg a másik bölcs hozzászóló? Olvassatok! És ez csak néhány példa.


[link]

[link]

2011. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Hát nekem valahogy rohadt nagy érzésem van affelől, hogy te meleg vagy, kérdező.
2011. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes hogy így lealacsonyítod a nőket..

Pedig a történelem során mindig volt egy okos nő a nagy hadvezérek oldalán is.Már rég felfoghatnád,hogy a nők vannak ugyanolyan okosak,értelmesek mint a férfiak,SŐT nálad sokkal okosabb nők vannak.

31/F

2011. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
75%
Drága 20:15! Tázsvírem! Ne keverjük már össze a szellemi képességeket meg a fizikait. Majd akkor told az arcunkba ezt a szöveget ha te meg elmentél gyereket szülni például. Hogy a bűbánatos fenébe lehet egy lapon említeni egy ember szellemi és fizikai adottságait? Majd ha nyúlgerinc Béla, aki mérnök felaprítja a fát, akkor ok. De nem teszi, mert azért ment el mérnöknek, hogy neki ilyesmit ne kelljen tennie! A férfiak válogathatnak a munkák között, a nők meg nem! Legyenek tanárok vagy takarítók, mi? Gratulálok!
2011. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
75%

A kérdés kiirója tipikusan az a pasi ,aki fél az okos nőktől.

Egyszerűbb a butuska libuskákkal,akik csillogó szemmel néznek fel a nagy mérnök/doktor úrra...


Az igazán FÉRFI (mert a kérdés kiirója nem az) az okos nőket szereti,legyen az mérnök,orvos vagy egyetemi tanár (nem általános sulis,oda csak türelem kell,de az sok).

Egy férfinak kihivás az okos nő.

Az olyannak mint a kérdező inkább félelem,mert kiderülhet hogy ő síkhülye,és akkor hol a férfiassága...


24/N mérnök

(csak hogy tudj beazonositani)

2011. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:
100%

Nézd! Aláírom, hogy sok fizikai munkát képtelenek elvégezni a nők ez így van. De! Lehet egy építész nő is baromira precíz és egy gépész nő is nagyon okos a szakmájához. Ez nem igazán nemi, hanem inkább beállítottság kérdése.

Van olyan férfi orvos akire az ellenségem lábkörmének levágását se bíznám és emellett fantasztikus női orvosok is vannak. És mielőtt azt mondaná bárki, hogy ez ritka nem így van...sajnos. De a női orvosok is lehetnek rosszak igen. De ez nagyon emberfüggő és nem pedig az számít nő vagy férfi.


Az, hogy a férfiak meg ne legyenek filozófusok, tanárok, pszichológusok azért tartom butaságnak, mert ez empátia és megint csak beállítottság kérdése. Tény, hogy általában a nők empatikusabbak, de én már találkoztam akkora p*r*szt nőkkel, hogy el se lehet mesélni és nagyon megértő férfiakkal is. A filozófusok meg mindig inkább férfiak szoktak lenni.


Megjegyzem ismerek olyan férfit (és sajnos mára egyre több az ilyen) aki egy nyomorult villanykörtét nem tud kicserélni....na most szerinted ő gépésznek való?!

2011. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!