Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, igazam van?

Mit gondoltok erről, igazam van?

Figyelt kérdés

Tegnap már feltettem ezt a kérdést, a Szerelem-Szex katekóriában de szinte csak komolytalan idióta válaszokat kaptam, itt talán értelmesebbek az emberek és normálisabb válaszokat kapok. Köszi előre is!

Itt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2010. ápr. 3. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdésnél volt egy normális válasz.Én is ezt tudom csak javasolni,próbálj meg vele megbeszélni mindent,ami bánt.Elvégre ezért is a barátod,nem?Az első reakcióból úgyis le lehet szűrni,hogy "hol állsz a rangsorban".Reméljük,hogy az első helyen,holt versenyben a haverokkal.Szerintem ez lenne a legnormálisabb...Bár őszintén szólva az alapján,amit leírtál,nekem inkább a 2nd hely tűnik valószínűnek.
2010. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, de nem tudsz sok mindent tenni vannak ilyen típusú pasik...ezt vagy elfogadod v nem....sajna.....azért egy pont neked!
2010. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első barátom volt ilyen. Nagyon rossz érzés volt, ráadásul a második helyen sem én álltam, hanem a foci. Klisé, de igaz :)

Aztán történt valami. Szerelmes lett, nagyon, fontos lettem neki. Később megtudtam, hogy az esti imába az én nevemet is belevette, nem csak a családját. 4 évig voltunk együtt.

Hány évesek vagytok? Mikor ismerkedtetek meg?

Próbáld meg őt is megérteni. A barátai örökre az életében maradnak (jó esetben), te viszont valószínűleg nem. Fogadd el őt ilyennek, próbáld megérteni. Ha nem kerülsz az előrébb sosem, és ez ennyire zavar (engem is zavarna), tudod mit kell tenned.

2010. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz okos választ adni, hiszen csak az egyik oldalt ismertük meg. Nem tudjuk, ő hányszor helyezte a barátait miattad a háttérbe. Azért, ha ez másodszor fordult elő és ráadásul szólt előre, időben, én nem csinálnék ügyet belőle.

Tíz éve vagyunk házasok, a férjem gyakran eljár (hetente kb.2szer) a barátaival teniszezni. Ő ilyen típus, ilyennek ismertem meg és fogadtam el anno. Nem iszik, nem dohányzik és a világ minden kincséért el nem hagyna. Lenyom egy meccset a haverokkal, utána megbeszélik a problémáikat, megváltják a világot :=) és hazajönnek.

Azt, hogy téged mennyire zavar, ha egyszer-egyszer a haverjaival lóg, csak te tudhatod. De abban igaza volt az egyik hozzászólónak, hogy senkire nem telepedhetsz rá, nem változtathatod meg gyökeresen a saját igényeid szerint. Egy ideig látszólag sikerülhet, de boldogtalan és rövid életű kapcsolat lesz.

2010. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én nem akarom őt kisajátítani, csak tudom, hogy nem én vagyok az első helyen, és a barátai sokkal fontosabbak nálam. 3 éve vagyunk együtt, régebben rengeteget veszekedtünk ezért, aztán változott a helyzet, de most megint ejtve vagyok.

Ma már keresett, nem vettem fel a telefont, nem érdekel, tegnap én bosszankodtam, most majd ő. Lehet soha többet nem veszem fel neki a telefont. Hívogassa a barátait.

Köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 3. 10:15
 6/18 anonim ***** válasza:
Igazad van teljesen. Nálunk is volt ilyen helyzet.Azt csináltam, hogy amikor már hívott volna magához, akkor mondtam, hogy "bocs de most nem érek rá mert xy-nal leszek, ja és holnap se és azután se." Bevált, azóta én vagyok az első.
2010. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy részben van igazad:)

Abból, hogy írtad hogy ez a második eset gondolom, hogy ennyire nem kéne felzaklatnod magad... Néha van olyan hogy inkább barátaimmal akarok lenni a párom helyett.előfordul. ha van nagyon jó barátnőd, biztosan veled is. Akkor van gáz ha ez notoriusan midnig megesik. A pasiknál főleg van olyan, hogy egyzserűen csak a haverokkal akar lenni. legyél türelmes és csak akkor ess kétségbe ha ez már midnennapossá válik.

2010. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

+éve vagytok együtt és ez a 2. eset, hogy a haverjaival van helyetted. De te (saját bevallásod szerint ) nem akarod kisajátítani. Hát pedig igenis kiakarod sajátítani, hogy ebből ekkora ügyet csinálsz, hogy pár órát nem veled tölt el, hanem a haverokkal.Talán jobban is jár, ha nem veszed fel a telefont neki többet...

A másik meg, azért mert a másik kérdésnél nem komolytalan, idióta válaszokat kaptál, hanem neked nem tetszőt. Azért ez nagy különbség :D

2010. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Meg kéne tanulni normálisan kezelni és értékelni az ilyen helyzeteket. Úgyis a másik félen múlik, hogy kivel szeretne lenni. Nem érdemes célozgatni rá, hogy ez most így van-e, és ha igen, akkor miért, tiszteletbe kell tartani a másik akaratát. Haragudni? Mire fel? Mert mással akar lenni, nem veled? Már elnézést, de ezzel ő nem követ el semmilyen bűnt vagy vétséget. A miérteken is lehet lovagolni, de ne benne keresd a hibát, hanem saját magadban. Ha valakire haragudni akarsz, akkor saját magadra haragudhatsz. Elsőként magadat vedd górcső alá. Gondold át, miért választja inkább a haverokat. Egy kapcsolat nem akkor jó, ha a két fél mindig együtt van, hanem ha együtt akar lenni.


..."máskor is volt már ilyen hogy inkább velük volt mint velem. Ez a második eset."


Nem tudom, mióta vagytok együtt, de tessék elolvasni, amit írtál. Számoljunk csak 10 hónappal, mert az elég kerek. Második eset. Tetszik érteni? X hónap alatt képes volt kétszer a haverokat választani. Szerintem is megbocsájthatatlan :\


Mindazonáltal a kérdésed és a hozzáállásod nekem azt sugallja, hogy te nem akkor vagy boldog, ha a barátod is az. Neked nem számít, hogy neki jó-e, tegye azt, amit te akarsz. Most például hanyagolja a haverokat és legyen veled - mert te ezt akarod. Ha mégse teszi, akkor kombinálsz és haragot generálsz. Érzékeled az egészben a gubancot?

2010. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

11:07! Nem voltak komolytalan válaszok? Olvassál már figyelmesebben! Amúgy meg ha az én helyemben lennél lehet nem lenne ekkora a szád, hogy alig várod a talit, erre benyögi hogy inkább a haverokkal marad.


Utolsó válaszolónak: Köszönöm a terjedelmes válaszodat, én már ezen elgondolkodtam. Nem mondom, hogy bennem nincs hiba, de úgy érzem, én teljesen odaadom magam ennek a kapcsolatnak, megadok neki mindent, szeretem. És nem vagyok hárpia. Egyébként írtam, hogy ez csak egy ideje a 2. eset, előtte kb. fél éven keresztül CSAK A HAVEROK léteztek számára, hiába kértem hogy törődjön velem, végül otthagytam. És utána jött hogy igazam volt, béküljünk ki. És most megint ez van. Ezért nem veszem fel a telefont már azóta többször próbált hívni, de nem veszem fel.

2010. ápr. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!