Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, igazam van?

Mit gondoltok erről, igazam van?

Figyelt kérdés

Tegnap már feltettem ezt a kérdést, a Szerelem-Szex katekóriában de szinte csak komolytalan idióta válaszokat kaptam, itt talán értelmesebbek az emberek és normálisabb válaszokat kapok. Köszi előre is!

Itt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2010. ápr. 3. 09:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves kérdező keres inkább egy másik pasit.

Tudom sok idő 3év,meg szereted,de neked olyan férfi kell,aki foglalkozik veled,akinek fontos vagy,és a barátai elött is büszke legyen rád.

Gondold el mi lesz pár év múlva?Mi lesz ha mondjuk gyereketek lesz??

Ismerem ezt a helyzetet amiben vagy ÉS TELJESEN MEGÉRTELEK!

Had menjen!

Keressen olyat aki ezt el tudja viselni!!

Sok szerencsét neked mindenhez!!!

25L

2010. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Keressen olyat aki ezt el tudja viselni!! "


Magyarul keress egy papucsot...

2010. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó előtti! Végre valaki megért.

Igen, dobni fogom. Sőt, nem is, majd egyszer csak rájön magától hogy vége, mert nem fogok menni hozzá, nem veszem fel a telót. Tegnap küldtem neki egy sértődött smst szóval tudja mi a bajom!

2010. ápr. 3. 13:51
 14/18 anonim ***** válasza:

11:07 vagyok...

Szóval te elvárod a teljes figyelmet, de te annyira se méltatód, hogy meg mond neki, hogy vége ?egyenes ember vagy; találja csak ki magától mi ?

tartom magam amúgy az előző kommentemhez.

2010. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jah azt kifelejtettem, hogy ebből igazából nem az jön le, hogy szereted, de mind1...hisz te vagy az áldozat, aki mindent megtesz a kapcsolatért
2010. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Komolyan sajnállak titeket! Milyen lehet nektek a párkapcsolatotok ha ez nektek természetes? Ha megbeszélitek, hogy ma este vacsorázni mentek, de mikor már elindultál felhív, hogy bocs mégse, akkor ti ezt normálisnak veszitek?? A kérdezőnek nem az a baja, hogy a haverjaival volt. Hanem hogy megbeszélték, hogy találkoznak,erre meg lemondja a haverjai miatt. Ezt még a barátnőmtől sem tűrném el nemhogy a pasimtól. Úgy tervezem az egész napom hogy találkozunk,össze pakolok addigra, nem tervezek mást, erre meg felhív, hogy hát a haverjaival lesz inkább.Ez nem kisajátítás kérdése, hanem bunkóság és tiszteletlenség (a pasi részéről).Ha ez nektek természetes akkor gratulálok! Ha ilyet megengedtek a párotoknak, borzasztóan "tisztelhet" titeket...
2010. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Annyit még leírok, hogy ne nézzetek engem is rinyálós p*csának aki kisajátítja a pasiját, hogy múltkor is három napig a haverjaival volt, valahol egy másik városba.Tegnap is velük bulizott, és ma is velük lesz. De ez engem egyáltalán nem érdekel.Azt viszont nem tűrném ha egy megbeszélt időpontot lemondana a haverjai miatt. Persze egy fontos dolog az más, de ez nem...Mi vagyok én? Nem vagyok a kutyája, hogy majd akkor találkozunk amikor neki jó, de akkor már ugorjak is rögtön.
2010. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tavaly nálunk is volt olyan, hogy valamikor még hét elején megbeszéltük hogy majd szombaton találkozunk, mert mindketten csak akkor érünk rá. Már másnap mondta, hogy tegyük már át vasárnapra a találkozást, mert most tudta meg hogy mennek szombaton bulizni. Ebből nem is csináltam gondot, úgy voltam vele hogy, csak változik az időpont,úgysem mondtam még le senkit azért mert mi szombaton találkozunk. Viszont most pár hete, ugyanúgy szombaton találkoztunk volna, de aznap (mikor már készülődtem hozzá) felhívott hogy bulizni megy. Na ekkor már választás elé állítottam, hogy vagy ők vagy én! Azért ne csináljon már belőlem hülyét.
2010. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!