Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a férfiakat a nők rontják el? Igazam van? A nők szerint a párjuk nem elég figyelmes, nem törődik velük eleget, de nem lehet, hogy ez azért van, mert elveszik ettől a férfiak kedvét?

Figyelt kérdés

Úgy értem, vannak férfiak, akik tényleg bármit megtesznek a párjukért, de aztán csalódnak, mert a nők nem értékelik ezt eléggé, csak a rosszat nézik, hisztiznek stb. És ezek után persze, hogy kiölik belőlük azt, hogy mindig a nő kedvében járjanak.

A lényeg, hogy a nők nyavalyognak, hogy nem foglalkoznak velük, de ezért - sok esetben - nem lehet, hogy ők hibásak?


2011. jan. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én is sokszor megjártam már a nőkkel:S van benne valami, amit írtál...bár általánosítani nem lehet, van olyan nő , aki megbecsüli a párját...de viszont azt én is utálom ha nyavajognak egyesek, pedig ők dobják el azt hamar, aki megbecsülné őket, és rámennek a macsókra, akiknek csak egy menetre kellenek, és nyavajognak, hogy nekik milyen rossz, meg minden pasi disznó..
2011. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jajj. persze igaz, a nőket pedig a férfiak. könyörgöm, nyilván kölcsösen hatunk egymásra, mivel egy világban élünk, ugyanazon szabályok szerint.
2011. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
hatalmas láááááájjjk!!!!!!! teljesen igaz egy csaj nem érdemel semmit...!!!!ha bunkó vagy tapadnak rád ha téll kedves meg minden akk meg leszarnak ...:/:/
2011. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ismeretlenszerelmes válasza:
ez igaznagyon kevés olyan csaj van ki meg becsülné a szerelmét mit tud adni és beletörödik abba hogy ez kimarad a lényeg elkel fogadni a másikugy a hogy van és a férfiakak is van olyan része ki ugyanezt csiálja ugyhogy
2011. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ismeretlenszerelmes válasza:
ez meg az kimarad igy értelmesebb :DD
2011. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cleptomaniac ***** válasza:
Én azért az anyukákban is keresném a hibát. Ismétlem: is, nemcsak. Mert van egy munkatársam, akinek anno az anyja még a zokniját és az alsónadrágját is kivasalta, vagy srác ül a TV előtt, anyu mos, főz, takarít, és a kanapéra viszi a kaját, reggel ágyba a kávét. És még ő van felháborodva, hogy a nők egy idő után menekülnek tőle.
2011. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfiakat a nők, és a nőket a férfiak...Igen, az OLYAN nők és férfiak. Zárjátok már le ezt a vinnyogós témát.
2011. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Apollo93 ***** válasza:
Ebben én is találok logikát!:) De tudjátok szerintem ezt kár firtatni mivel egy csaj soha nem vallaná be/fogadná el hogy egy ilyenért bizony ő is hibás lehet....
2011. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez oda vissza játék, tehát csak részben igaz.


Természetesen ez a tudat, a saját önérzetemen nem javít és sok Nöröl megvan a saját véleményem. Bunkó lettem és nem kaparok már senkiért.

2011. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!