Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb férfiak szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak szeretik a fiatal nőket a testük miatt, a nőknél ez miért nem így van? Tehát az érettebb nők miért nem a fiatalabb férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés
pedig a sexet is jobban bírják mint az idősebbek,ez ki is van mutatva
2010. máj. 16. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ki mondta ezt neked batya???

annál az nincs kimutatva,hogy gondok vannak az emeleten.

2010. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
volt valamelyik tévé csatornán,hogy a legerősebb spermium konventrációt a 25-27 éves fiúk "adják"meg nem mondom most neked hogy hol volt,de valamelyik tudományos adón.a lényeg az volt hogy elméletben a 25 éves férfi és a 38-40 éves nő illik össze,tudom hogy ez csak elmélet de azért valamit elárul:)
2010. máj. 16. 14:53
 3/24 anonim ***** válasza:
menj el ismerkedni idősebb nőkkel,és rájössz majd hogy megy ez.
2010. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
hidd ela szottyadt öregazsonyok is buknának a fiatal ...-ra
2010. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
tudom,hogy hogy megy,sajnos minden pénz kérdése,semmi egyébb
2010. máj. 16. 14:55
 6/24 A kérdező kommentje:
egy 40 éves nő meg nem szottyadt ,kérlek ne ílyen stílusban beszélj róluk amíg nem voltál velük idősebb korban már tényleg azok,de 45ig kábé,még nagyon érettek tudnak maradni:)
2010. máj. 16. 14:58
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, én nem a 40évesekre értettem:D
2010. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem baj,akik a témában érintettek azok válaszát várom.
2010. máj. 16. 15:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége szerintem ugyanannyit gondol fiatalabb partnerre, mint amennyire az idősebb férfiak, csak szerinted melyik párt nézik meg jobban az utcán:

25 éves nő - 45 éves férfi

25 éves férfi - 45 éves nő

Na ugye. Sajnos ez van, mert Magyarországon, meg úgy az egész világon, és már ezer, és ötezer éve is az volt, hogy az öregember kapta a 18 éves szűz feleséget, meg 100 éve is a 30-40-es úriemberek mentek a család 18 körüli lányához.

Az érettebb nők közül sokan nem vállalják fel az ilyen irányú érdeklődésüket, ha van nekik, mert tartanak az ismerőseik, a társadalom ellenreakciójától, ami mint mondtam valóban egy nagy egységes prűd tömböt alkot, készen arra, hogy elítélje ezt bármilyen formában.


Csak a nagy korkülönbséges kapcsolatoknál az a baj, hogy nem lehet hosszútávon tervezni (mondjuk ahol 10 évnél nagyobb a különbség), mert mire az egyik 60 lesz, a másik is 40, és ha elhagyja akkor ő a gonosz, ha nem, akkor lesz még 20 sz@r éve az életéből, ami másmilyen is lehetne. Ez igaz mindkét nembeli felállásnál.

Persze ha a szex a cél, meg a boldogság, akkor akár középtávon is lehet ilyenben gondolkodni, és persze közben is azt hinni, hogy örökké fog tartani, ami nem baj.

2010. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

szívemből szóltál kedves utolsó,tényleg az ítélkezés ,meg a társadalmi"normával" van itt a baj,meg azokat elítélik aki valamit nem úgy csinál mint a többiek,a szarárral szemben úszik:)

egy szónak is száz a vége, a zsigereimből imádom a 30 feletti nőket:)szenvedélyesen

2010. máj. 16. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!