Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb férfiak szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak szeretik a fiatal nőket a testük miatt, a nőknél ez miért nem így van? Tehát az érettebb nők miért nem a fiatalabb férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés
pedig a sexet is jobban bírják mint az idősebbek,ez ki is van mutatva
2010. máj. 16. 14:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a pasik azt nézik tudat alatt hogy minnél több gyereket tudjon szülni a nő,a nők pedig a biztonságot,amit egy idősebb,anyagilag stabilabb férfi nyilván jobban meg tud adni.
2010. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Nálam ez így van. Mindig is fiatalabb pasim volt, pedig nem kerestem, hanem így alakult.

Bár egy idősebb férfinek is lehet jó teste, nem ez számít.

Az tény, hogy a fiatalok többet bírnak az ágyban. A korkülönbség nem itt nyilvánul meg, hanem a mindennapokban. Más a gondolkodásuk, az elvárásuk, az életvitelük, mint egy idősebbnek. Gondolj bele, mikor egy huszonéves srác elviszi a 40 éves nőjét a családi házba, a gyerekszobába. :)

Azon kívül a környezet elítélő viselkedése miatt kevés ilyen pár marad együtt. Az előítélet szerint az a nő "megvette" a fiút. Nehezen emészthető/hihető a kivülállók számára, hogy van esetleg abban a kapcsolatban érzelem is.

2010. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
amúgy ha szabad kérdeznem hány éves vagy és a partnereid mennyi idősek voltak?
2010. máj. 16. 16:13
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
34 múltam. 4-10 évvel voltak fiatalabbak nálam. Bár, azt hozzáteszem, hogy a legtöbbször nem gondolták, hogy én vagyok az idősebb, vagy nem volt feltűnő a különbség.
2010. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
csodállak,hogy szembe mertél szállni az erkölcsi normákkal és felvállaltad az érzelmeidet egy-egy fiatal fiúnak,mert ugye itt még fiúkról beszélünk:)
2010. máj. 16. 16:20
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ők már férfiak voltak, a szó legnemesebb értelmében. :)

Nem kell csodálni. Mint írtam, nem nagyon látszott a korkülönbség. Vagy én tartom jól magam, vagy ők rosszul. :)

2010. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Legutoljára megkérdeztem egy fiút, hogy mért engem választott, hiszen jobbat, fiatalabbat kaphatna. A válasz az volt: mert te már nem rinyálsz. :) Sokat mondó...
2010. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Hogy Neked mekkora igazad van! 1 30-35 éves NŐ már tudja mit akar, És azt meg is valósítja. Vagyis kiköveteli. Ők már nem szinlelik az orgazmust, mert addig csináltatják, míg jól nem esik. Azonkívül már a terhesség miatt sem "rinyálnak" Nem ugy mint a 18-20 évesek: gyógyszert szedek de a biztonság kedvéért gumit használtunk, de kiszakadt!!!

Nos, erről beszélek Amugy 1 30-40 éves NŐ lehet jó karban lévő, a huszonéveseket meghazudtoló feszes fenékkel-mellekkel.

2010. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
igen az biztos,hogy az érettebb nők tudják hogy mit és hogyan akarnak míg a tini lányoknál 20év körül még fejben nincsenek ott és ,és néha saját magukkal harcolnak,meg érzelmi válságokban vannak,tehát tény hogy sokkal stabilabb érzelmileg egy veled korabeli nő:)meg nem csak rájátszik a magabiztosságára,hanem valóban az is:)
2010. máj. 16. 17:24
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Így van. Tudom mit akarok, hogy akarom és sokszor akarom. :) Egy korban hozzám illő, közel 40 éves férfi tele van gonddal, problémával. A szex már nem az elsődleges neki. Tehát meg is fordíthatjuk a dolgot: azok a nők akarnak fiatal férfit, akik szexcentrikusak! Akik élni akarnak és nem anya- és háziasszony szerepben tetszelegni.
2010. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!