Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szerintetek is...

Mit gondoltok? Szerintetek is igazam van?

Figyelt kérdés
Van egy szombathelyi csaj aki szép meg minden de senki sem bírja az osztályban mert nagyképűnek tartják. Én a bnője vagyok és sztem tök jó arc meg minden. Senki sem akar szinte rajtam kívül barátkozni vele. Én hozzá képest egyáltalán nem vagyok szép de jófej vagyok legalábbis ezt mondják. Sztem csak azért barátkozik velem mert senki mással nem tud de persze egy szóval sem mondta, meg nem is szokott olyanokat mondani h milyen ronda vagyok meg ilyenek csak sztem ez a helyzet. Mikor még voltak rajtam kívül is barátai akkor is jóban voltunk már évek óta csak kb ebben az évben változtak a dolgok. Mindig jókat beszélgetünk meg ilyenek.
2010. jún. 27. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad vele, mi a probléma? (:
2010. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, de tudod szar érzés ha vki csak azért van veled mert nincs más feltéve ha igazam van persze
2010. jún. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!