Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek neki vagy nekem...

Szerintetek neki vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Az állítólagos legjobb barátnőm ilyen dolgokon sértődik meg rám szinte mindig, hogyha elmegyünk valamilyen buliba és mondjuk ő reggelig akar maradni, de nekem ha másnap programom van vagy tanulnom kell, akkor nem tudok és nem is akarok reggelig maradni, hanem addig amíg én jónak látom... És ő sem azért akar maradni mert olyan nagyon jó lenne a buli, hanem csak azért hogy hátha majd eljön a sok kiszemelt fiúja közül valamelyik és nekem az lenne a feladatom, hogy megvárjam vele, mert kevésbé ciki, hogyha nem egyedül várja hanem ketten "bulizunk"... Örülnék a véleményeteknek:)
2011. okt. 25. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked!Nagyon önző a barátnőd mint nekem volt.Azért nem barátkozok vele.
2011. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zkriszti3 ***** válasza:
Neked,de jó lenne vele is beszélned erről.Megértem ,hogy nem akar egyedül szobrozni.Van még barátotok akit ebben az esetben elhívnátok magatokkal?
2011. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs... mert nincs még egy iylen hülye mint én aki egy csomószor ottmaradok és oda megyek vele ahová akar, amikor a pasik akik miatt megy, vagy van barátnőjük, vagy már egyértelműen kijelentették h nem akarnak tőle semmit.. Igazából azért is telt most be a pohár, mert fordított esetben, hogyha az én érdekem lenne h ottmaradjunk vhol, ő soha nem jön el velem, még csak meg sem fordul a fejében, csak azt várja el h én álljak készenlétben, hogyha ő hív...
2011. okt. 25. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe,legyél határozott és szard le konkrétan,nem vagytok össze nőve ha neked menned kell menj,ha egyedül nem akar keressen mást magának.
2011. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) én is hasonló állásponton vagyok, de jól esett egy kis megerősítés:D
2011. okt. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!