Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek vámpírok?

Vajon léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy a vért kívánom mindig és van is két kiálló fogam.Én szinte félek magamtól és nem tudom mit tegyek ha senki nem hiszi el.
2009. ápr. 1. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim válasza:
Hat ez jo lOL :D
2012. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 niki249 válasza:
Nem tudom hogy most mennyit tudtál meg magadról ennyi év után, mert bevallom nem tudom hogy higgyek-e a vámpírokban, mert mostanában már mindenki arról beszélnek ezért elkezdtem kutatni de amennyit megtudtam azzal csak megerősítettem az eddig tudtam :) de ha még nem tudom mi van veled akkor talán engedj a csábításnak és kostold meg....
2012. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 dorinna00 válasza:

Orvosilag léteznek vámpírok, de az h ténylegesen emberi/állati vérrel táplálkoznának kétséges.

Az, hogy léteznek vámpírok még a 17. század elején kezdődött.

Mivel Dracula vámpír volt nem kizárt, sőt biztos, hogy van(nak) leszármazottja(i).

VÁMPÍROK IGEN IS LÉTEZNEK!

Jellemzés:

- hófehér, hideg bőr

- nem alszanak (régi írások szerint)

- gyorsaság

- erő

- sárm

Olyan elképzelések is vannak, hogy a vámpírok un. vegetáriánusok, mivel állati vérrel táplálkoznak. Elképzelhető, hogy ezt csak az emberiség megnyugtatására találták ki.

Szerintem a vámpírok:

- léteznek

- vérrel táplálkoznak (vannak un. vegetáriánus vámpírok, ők állati vérrel csillapítják szomjukat, és olyanok a kik emberi vérrel táplálkoznak)

- az a jellemzés amit leírtam szerintem IGAZ

Tarthattok őrültnek, idiótának vagy bárminek ami a szókincsetekben ezt jellemezné.

Én hiszek bennük és kész!

2012. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ehez hasonló érzéseim és gondolataim leghamarabb a vámpíros filmek miatta lehet.Neked két választásod van:1.dilidoki 2.kereszt és karó
2012. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim válasza:
Bármi megtörténhet
2012. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim válasza:
szerintem vagy menj el pszichológushoz vagy vágd föl az ereidet és idd meg a véred ha már annyira kívánod
2013. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim válasza:

Nem tudom hogy mit gondoljak erről.Én hiszek a vámpírokban, de te csak úgy lehetsz vámpír, ha egy másik vámpír átváltoztatott, arra meg emlékeznél.Az is lehet hogy sok vámpíros filmet néztél és csak beképzeled magadnak hogy vámpír vagy, de az is lehet hogy azért hiszed magad vámpírnak mert legbelül azzá akarsz válni.

A kiálló fogakról meg annyit hogy az nem feltétlen azért van mert vámpír vagy.Egyik osztálytársamnak olyan fogai vannak mint egy vámpírnak de tuti hogy nem az.

A vér meg nekem is ízlik, pedig nem vagyok vámpír.

Én azért gondolom hogy léteznek vámpírok, mert volt olyan, hogy harapásszerű nyomokat találtam a nyakamon és gyakran voltam vérszegény.

Egyébként megértelek hogy nem tudod mi van veled és hogy senki nem hiszi el, de én elhiszem.

2013. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim válasza:

Az a baj hogy az emberek nem fogadják,nem hiszik el azokat a dolgokat amik nem hétköznapiak,(pl.: szellem,vámpír, földönkívüliek).Egyszerűen csak hülyének nézik azokat akik hisznek ezekben. Olyanok az emberek mintha be lennének zárva és amiket nem látnak saját maguk, azokat nem hiszik el, sokszor azokat sem amit látnak. Szerintem ha f.kívüliek léteznek akkor vámpírok miért ne?

Sokan Drakulával jönnek pedig nem volt vámpír, és talán nem is létezett(nem rég láttam az egyik ismeretterjesztő csatornán h lehet Drakula nem létezett. Igazából szerintem létezett na de mindegy.) Én hiszek az ilyen dolgokban,mint ezek, és a vámpírokban is ( nagy vámpír-rajongó vagyok ,sok könyvet olvastam már ami vámpíros volt,imádom őket) DE ettől még nem vagyok hülye és szerintem azokat se kéne lehülyézni akik hisznek benne. BÁR szerintem te nem vagy vámpír, DE kitudja ? Lehet.Ja és NEM BÁNTÁS KÉNT, DE voltál már emiatt orvosnál? nem e valami betegség? DE ettől én hiszek neked... A többi paraszttal meg ne foglalkozz.. :D :D :D

(kár h nem lehet vámpíros smilyt csinálni) :D

Ja és amúgy engem is érdekelne a történetetd (E-mailom: nicole0313@freemail.hu) Én nem mondom el senkinek,és nem nézlek hülyének.. :) jó lenne ha megírnád...

2013. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!