Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek vámpírok?

Vajon léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy a vért kívánom mindig és van is két kiálló fogam.Én szinte félek magamtól és nem tudom mit tegyek ha senki nem hiszi el.
2009. ápr. 1. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim válasza:

Helló forumozok!

Én azt ajánlom igyál vért. Én hiszek a vámpirokban. Bárcsak én is vámpir lennék!

2010. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim válasza:

Nos a kérdés valóban jó a válaszom viszont nem tudom úgy megfogalmazni, hogy teljesen megércsd...

Egy ember életében vannak tényezők amik befolyásolják...Szóval ha stresszes vagy és úgyérzed, hogy egyedül vagy az agyad úgy próbál segíteni, hogy kreál neked egy "élményt" "vágyat" amibe tudsz menekülni...Vannak akik szuperhősnek képzelik magukat vannak akik az X-man világában élnének ez mind mind az agy müve VISZONT tudományosan bizonyítva van, hogy vámpírok léteztek/nek bár inkább csak léteznek, ez egy betegség amit az oldal elején a kolega is írt ez a bizonyos porfília aminek a tünetei között ott van a fehér bőr a fényérzékenység és a nem normális vértelmelés mellett a "vérszomj" ezt képletesen :-D

Ha kék a vizeleted beteg vagy ha normális akkor agyilag nincs rendben valami!De ha még mindig vámpírnak hiszed magad igyál meg fél liter vért egyszerre ha az vagy nem történik semmi viszont ha kihányod akkor ember vagy :-D

2010. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló lehet hogy ez az ember szereti a vért meg állatvért más is szoott enni de én pl undorodom tőle
2010. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:

Mindennek van tudományos magyarázata, mert ma már van az orvostudomány meg minden más tudomány birtokában rengeteg olyan műszer, eszköz, amivel kutatni, bizonyítani lehet. A középkorban (vagy még előtte) ilyenek fasorba se voltak, és nem tudták mással magyarázni azt, ha valakinek pl. az átlagosnál sokkal fehérebb a bőre, vagy kicsit nagyobb a foga, mint azzal, hogy elindítottak egy mítoszt, hogy az illető különc, ergo vámpír.

Ha megfigyeled a vámpírokat azokkal a tulajdonságokkal is felruházták (pl. látható a sok modern vámpírfilmben), hogy pl. ezerszer erősebbek egy átlagos embernél, pl. Edward fogja magát és egy mozdulattal megállítja a kocsit. Vagy elkezd szaladni és 2 mp múlva már az Egyenlítő másik felén van. Ha valóban léteznének vámpírok, és köztünk mászkálnának, elég nagy rá az esély, hogy rövid idő alatt lelepleződnének ezen tulajdonságaik, és gyanút keltenének. De hála a jó istennek sehonnan nem hallunk olyan hírt, amik ezeket a tulajdonságokat bizonyítanák.

Az meg, hogy kívánod a vért, kedves kérdező, bolondság. Én szeretem a vér ízét kifejezetten, mikor megvágom magam, vagy felsértem az ínyem, addig szipkázom, amíg csak lehet, mert finom sós. Ha eláll, eláll, nem vágom meg magam újra, hogy megint szipkázhassam. Az állatvért is szeretem, mert szeretem a nyershúst, a véreshurkát, most akkor mi van? Vámpír vagyok? Sőt, a szemem feltűnően kék, van nekem is két szemfogam, meg fehér a bőröm, napon pedig 2 perc alatt azonnal leégek. Mégsem vagyok vámpír....

2010. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim válasza:
Én isss tuuudni akaroom mi törtéént xDD csak későn olvastam el :DDD Imádom ezeket a misztikus félelmetes dolgokat xD
2010. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 renczyke válasza:
hát én nem tudom hogy léteznek e de reménykedem benne (Y) egy megharaphatna XD
2010. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 *Fati* válasza:
Én nem állitom hogy nem léteznek de szerintem ha az lennél arról már tudnál bár aszt ami veled történik én nem igazán tudom megmagyarázni ahogy szerintem más sem viszont másrészről ez azért elég hihetetlen nem gondolod? Habár én is hallotam 1,2 furcsa dologról... ! :)
2010. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim válasza:

dear Patrick!

i hope that you are very very sexy..:D:D:D

2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 Anikacska válasza:
Az szinte normalis, hogy elofordul 1-2 furcsa fog, szerintem ne is torodj vele. A verrel kapcsolatban nem tudok mit mondani, tudnad ha vampir lennel.
2010. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 Míra.Giggles válasza:

Nem kell egyből lehülyézni szegényt. "gyakorikerdesek.hu" Csak mondom azoknak akik ilyen kedvesen hülyéznek. :) Akkor ink ne is válaszoljanak.

Attól még hogy nem tudjuk megmagyarázni ezeket a jelenségeket vagy nem tudunk példát felhozni attól még lehetnek valósak. A középkorban az egyház minden új találmányt elítélt.. Mi van ha nem csak a középkorban van így? Mi a bizonyíték arra hogy nem léteznek vámpírok? Semmi. Akkor miért mondják !? Attól még ugyanúgy lehetnek ezek is valós paranormális jelenségek. Ha láttak már ufót. Akkor szerintem elképzelhető igen hogy vannak vámpírok is. Persze nem biztos hogy feltétlenül olyanok mint a filmekben.

2011. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!