Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek vámpírok?

Vajon léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy a vért kívánom mindig és van is két kiálló fogam.Én szinte félek magamtól és nem tudom mit tegyek ha senki nem hiszi el.
2009. ápr. 1. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi erővel mi a bizonyíték arra, hogy léteznek? 50-50%
2011. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim válasza:

Szerintem nem léteznek,vagyis hát nem akarom ,hogy létezzenek.Egyre többen hisznek bennük.Én is kezdem elhinni.

Egy másik oldalon valaki azt mondta,hogy ő ismer egy vámpírt.Szóval kezdek hinni benne.

2011. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim válasza:

Szerintem léteznek,én hiszek benne.

Az egyik szemfogam elég hegyes,de nem vámpírfog.

A másik meg még mindig nem esett ki,nemtom mért.

A fényt nagyon jól bírom,a sötétet útálom.

A bőröm elég fehér,de nem annyira,és hideg is.

Nem lehetek vámpír,mert útálom a vért.

Szerintetek vámpír vagyok???

2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim válasza:

Én elhiszem , hogy vámpír vagy , nemtom én az vaok-e.

Ami történt veled engem is érdekel,amúgy tom hogy ez nem ide tartozik,de hol lehet ilyen kérdéseket feltenni,szeretnék én is feltenni egyet.

2011. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim válasza:

Persze , hogy léteznek úgy mint szellemek

igaz szellemekre több bizoníték van de léteznek

2011. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim válasza:
Én hiszek a vámpírokban van nekem is egy pár fucsa dolgom nekem is van pl én mindenkit lefutok az osztájban de nem csak pár másodpercekről van itt szó annál sokkal többnél nekem meg állapították h nem vagyok vérszegény és mégis nagyon kívánom pl ha elvakarom az egyik sebem és elkezd vérezni nem törlöm le zsepivel inkább addig szívom még abba marad. de ha nem is vagyok vámpír jó lenne ha egy megharapna de nem szeretnék ojan vérengző lenni csak ojan kis szolid aki nem harapdálja az embereket. amúgy enegem is érdekel mi történt veled
2011. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 Brittany válasza:
sztem nem hülyeség. mert bárki megkívánhatja a vért. nem muszáj h vámpír legyen, Maximum bekattant. de haelkapott vlamit akk lehetséges h a vért kívánja. én már csak tom mert próbáltam.
2011. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim válasza:
én elhiszem ha télleg vámpírvagy írj emailt h hogy csináltad kiváncsi vok arra h te hogyan csináltad : bestia105@citromail.hu
2011. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 Kriszta15 válasza:
szeretném én is tudni, hogy milyen furcsa dolog történt veled..... küldj már egy e-mailt... légyszi... köszii.. :)
2011. máj. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim válasza:
aki tudni akarja a vámpírok nagyon csábítók elöször el csábítnak utána meg ölnek és igaz hogy léteznek vámpírok csak nem Magyarországon én hiszek benne ha el jönne erre a vámpír vírus akkor lenne itt 1 vámpír egyböl átt szeretnék változni vámpírál nagyon gyorsak szépek okosak a zombik tol a rajonguk vagyok a vámpírok ra akki nem hisz bennük akkor minnek nézétek?????? a vámpírok jobbak az emberek töl száljon le roluk mindenki mert értük ölök
2011. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!