Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek vámpírok?

Vajon léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy a vért kívánom mindig és van is két kiálló fogam.Én szinte félek magamtól és nem tudom mit tegyek ha senki nem hiszi el.
2009. ápr. 1. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 wíí Kii válasza:
hat ha ez segiit akkor smirglid le a kiallo ogaidat es attol hat ha nem fox magadtol felni ;) es igyal disznoéééwrt
2011. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
már bocs de én is a pszihológust ajánlom
2011. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim válasza:
A vámpírok első törvénye az, hogy senki sem tudhat a létezésükről! Ha okosan csinálják mi nem tudunk róluk.. szóval lehetséges, hogy léteznek.
2012. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 rosenah válasza:
én elhiszem:)mert én is kívánom,nem is kicsit.eléggé szenvedéssel teli.mostanság aludni sem lehet tőle.és az az égető összehúzódó érzés a torkomban és a mellkasomban..és az a szar amikor a társaságban jön elő.igen ittam már vért,valószínüleg e miatt van,de h ilyen mértékben.és igen néha én is félek magamtól.amugy lehet h nekem is és neked is elkéne egy pszihológus(ha nem veszed sértésnek:))nem igazán tudom mit lehet ezzel csinálni.
2012. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim válasza:

sziasztok engem is érdekelne hogy mi történt veled bár tudom hogy azt irtad hogy nem árulod el de ha mégis meggondolnád magad kérlek vegyél fel msn re:papp.reny@hotmail.com köszönöm :))

énis hiszek a vámpirokban és szinte minden nap kivánom a vért és hiszek neked :)

2012. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vannak. Az egy vérszívó denevérfaj, abból lett az emberbe való beleképzelés. Olyan is van.

Az, hogy te az lettél bizony lehetséges. Gondold át, hogy tényleg az-e.

2012. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
A kiálló fog az egy növekedési hiba, nem uatl semmire. Nekem is van. Úgy hívják Kofojki-fog.
2012. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim válasza:
Nem léteznek mert a penge 3-ban az összeset kiírtották az éj-cserkészek.
2012. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 Kaarooliinaa válasza:
létezik én is szoktam vért inni nagyon finom az íze ...nem vicc na de jó lenne ha taliznék eggyel vagy vérfarkassal
2012. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim válasza:
Képzeld nekem volt egy fogam aminek az egyik vége teljesen hegyesre nőtt.nagyon hegyes volt.egyszer úgy éreztem hogy teljsen száraz a torkom.hiába ittam vizet teljesen száraz volt.Én már kezdtem azt hinnni hogy az vagyok.egyszer meg azt vettem észre hogy nagyon világos a bőröm.Meg a vért is kívánom.Nem tudom mit higyjek!
2012. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!