Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek vámpírok?

Vajon léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy a vért kívánom mindig és van is két kiálló fogam.Én szinte félek magamtól és nem tudom mit tegyek ha senki nem hiszi el.
2009. ápr. 1. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek! Am' nekem is kiálló fogam van és nagyon jól hallom a naon halk hangokat (suttogásra gondoltam). Igen ól tájékozódok a sötétben is. Annyi minden létezik már, amit előtte el se hittünk volna, aztán természetes lett számunkra, pl. a csíkos ló (zebra), meg még mittomén mi!!
2011. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy vámpír vagy!
2011. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim válasza:
Sziasztok, engem is naon érdekel ez a téma, erdélyben lakom, kárpáti vaok :), de még nem találkoztam vámpirokkal, viszont naon szeretnék, ha tényleg léteznek!!! Nekem pld fura álmaim vannak velük s mindig én is ott vagyok... Érdekes dolgok azért történtek velem is... Kiváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van, szivesen elbeszélgetnék valakivel eyekröl a dolgokról.
2011. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
Szijjaa! Ahhoz ,hogy "vámpírrá válj" megkellett volna harapnia egy vámpírnak ,wagy adnia kellett volna a véréből. És születni meg nem lehet annak. Tehát ha a nyakadon nem láttál semmi különlegeset, akkor csak behülyíted magad.:) Egyébként engem is érdekelne h mi történt veled^^
2011. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:

Hellósztok!!!


Srácok megmondanátok ki ez a Petrick Perkins .Ugye csak ti hüllyéskedtek. Nem lehet ,hogy valaki nyiltan elmondja ,hogy "Hey emberek én frankón vámpír vagyok.Amúgy meg ...hiszek bennük és nem állítom azt ,hogy az vagyok ,de fura ,hogy néha én is vágyom a vérre és vonzz a halál ,nem tom miért ,de így van.Nagyon megköszönném ,ha elmondanátok ki a franc ez a petrick perkins ,szeretném tudni ha hüllyéskedtek.Amúgy kérdező szeretném tudni azt a durva dolgot tudom azt írtam nem mondod el ,de én nem bírok magammal.Elére is thanks...:D

2011. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:

ÉN HISZEK NEKED TELJES MÉRTÉKBEN....:)

Amúgy nekem bárki elmondhat bármit ,ezer titkot örzök és nincs kinek elmondanom...:D

2011. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim válasza:
Vámpírok igen léteznek...de ez nem azt jelenti hogy az vagy..!!! Én is nagyon szeretem a vért....a fogról nem tudok mit mondani..xD Ne félj magadtól....:D Facebook-on sok vámpír van kérj meg egyet hogy változtasson át..:) :D :P
2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül.Nekem is vannak olyan napjaim amikor megharapnák valakit vagy akár csak vért kívánok.Nekem is van fogam.Írj már nekem lilla.14@windowslive.com
2011. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim válasza:

:D én hixek a vámpírokba és remélem ,hogy léteznek jo volna ha az eggyik megharapna :DDD én is kiváncsi vagyok ,hogy mi tortént veled... am aki hisz a vámpírokba az a facebookon pls vegyen fel ismerosnek ez a fb-ém: Domcsa cicus Emoszottya


[link]

2011. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim válasza:
és írjon rám :D
2011. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!