Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek vámpírok?

Vajon léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy a vért kívánom mindig és van is két kiálló fogam.Én szinte félek magamtól és nem tudom mit tegyek ha senki nem hiszi el.
2009. ápr. 1. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim válasza:

Sztem is létezhetnek, de csak egy gond van, ha léteznének akkor rég fel kellett volna fedezni őket...

pedig azért jó lenne :D

2010. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim válasza:
89%

az az igazság, hogy én is hiszek az ilyen szélsőséges, misztikus, földöntúli lényekben (előbb hittem az ufokban mint istenben)

no, de vissza térve a kérdésedre, és ilyen racionális izével szemlélve azt, az is lehetséges, hogy hemoglobin hiányod van, avagy vérszegény vagy...

ennek a betegségnek a leggyakoribb jele a bőr, és a kötőhártya sápadtsága, az álmatlanság, étvágytalanság+ olvastam már olyat is, hogy a betegek jeget, földet, illetve vért kivánnak enni/inni

nézz utána ha érdekel, és menj inkább az orvoshoz, ne a dilihez :)

2010. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim válasza:

Szia! Ha kívánod a vért, akkor menj el egy húsüzembe dolgozni. Kiálló fogakra javaslom a fogszabályzót. Ha félsz magadtól a tükörben, akkor a plasztikai sebész biztosan tud tenni valamit érted!

Amúgy léteznek vámpírok! Nyári estéken menj ki az udvarra, vagy keress egy mocsaras vidéket és biztosan rájuk lelsz! A kinézetük a szúnyogéhoz, és a piócáéhoz hasonlít! :D

2010. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim válasza:
Dracula nem volt vampir! Csak annyira feltek tolle az emberek ,h annak neveztek (karobahuzas, lefejeztetes stb..) a kiallo fogaidra pedig fogszabalyzot javaslok ;)
2010. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 nina34 válasza:
hát menj ki éjszaka és megtudod
2010. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim válasza:

nina34 te olyan frappáns válaszokat tudsz adni hallod.....:O

am azt hiszem hogy ha vámpír lennél öcsi,akkor azt már születésedtől kezdve érzékelned kellett volna..miféle vámpír az, aki tizenegynéhány évesen jön rá hogy vámoír..ppf maradjunk a realitásnál

2010. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 andibaba1991 válasza:
sziasztok figyeljetek én egy eléggé vámpirfanos vagyok de én tudom hogy nemléteznek vámpirok vagyis emberalaku vérszivok vannak ugynevezett vámpirok akik vért isznak de azok állatok amik a denevére hasonlitana és állati vérrel táplálkoznak!!ha sok sorozatot megnéztek mint pl alkonyat vagy a tru bloodot vagy buffyt sorolhatnám ott a szereplök akik "vámpirok,, akik elvileg félnek a napfénytöl és este merészkednek ki nah azt akarom kihozni hogy filmekben sorozatokban ahol vámpir van nézzétek meg az egyikbe nembirják a napfényt pl a tru bloodban az alkonyatban viszont kimennek napfényben csak nem az erös napfénybe szoval számomra nemléteznek és az hogy hegyesek a fogaid elöl elárulom a legtöbb embernek a farkasfoga az és nekem elég feltünöen az és tudod én kostoltam már a saját vérem persze nem kiöntve egy pohárba hanem általában az emberek elvágják maguk a vérzés igy probálják elállitani és nemkivántam szoval nemtudom de pl nekem voltmár a becenevem vámpircsajszi a fogaim véget és persze szeretek bohockodni és harapdálni de nemat jelenti hogy vámpirok vagyok igy nemsértem meg azokat akik hisznek ebben van benne igazság tény de emberi alakban nem léteznek
2010. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
nekem is van két fura fogam de az nem nagyobb hanem kissebb.
2010. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 nina34 válasza:
nézzétek meg a google-ban Don Henrie-t nagyon durva ja meg a youtubon a tyra-ban de csak aki tud angolul és nem fél
2010. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 Doxx98 válasza:

Miért találta volna ki az ember a Vámpírokat,hogyha sosem látott,sosem találkozott velük?

Szerintem vannak...vagy legalábbis voltak...

és aki nem tudja,hogy melyik film az igazi,amelyik vámpírokról szól,akkor megnyugtatom,hogy egyik se a teljes igazság...mert ugyea twilightos napkimenés úgy zajlik,hogy elkezd csillogni a testük,és ugye ez baromság...true blood-ban az ezüst égeti őket,ami igaz,de azért a true blood-nak se kell mindent elhinni...vámpírnakplókban a naptól elég csúnyán elégnek,de ez nem tudom,mennyire igaz...

amit tudok róluk,hogy sosem öregednek,fegyver ellenük az ezüst,nem mindig csak állati vért isznak,napfénytől nem mind ég el,emberfeletti gyorsasággal gyógyulnak a sebeik,és az utolsó,hogy a twilight egy nagy baromság...

2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!