Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg a tesiórát?

Hogy ússzam meg a tesiórát?

Figyelt kérdés
Milyen kifogásokat tudtok?
2011. márc. 31. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
miért akarod megúszni?
2011. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, épp menstruálsz és nagyon fáj a hasad. Ha fiú, szédülsz. Egyébként meg íratsz anyukáddal egy felmentést és kész.
2011. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Tesizz csak büdös kölke. Majd amikor 10év múlva olyan zsíros lezsel, mint egy disznó, kikészülnek az izületeid és a harmadik infarktusodon leszel túl a magas koleszterin szint miatt, akkor meg fogod bánni, hogy nem sportoltál.
2011. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Legyél egyenes:


Közöld a tesitanárral, hogy az az életcélod, hogy 40 évesen egy szép, zsíros, rokkantnyugdíjas Mcdonald's-szökevény szeretnél lenni! Ha elég komolyan és őszintén mondod, nem lesz több kérdése...

2011. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
TANÁRBÁCSI, TANÁRBÁCSI, LEESTEM A LÉPCSŐN
2011. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca. ***** válasza:
95%

otthonhagytad a cuccod.

fáj a hasad

fáj a fejed

fáj a lábad

fáj valami egyéb testrészed

kijött az allerigád

ésatöbbi.

egyébként tanártól függ, íhratsz magadnak igazolsát is. az én tanáromra elég volt rávigyorogni és közölni hogy nerm akarok, tudta hogy felesleges velem harcolnia ugysem fogo futkosni mint a mérgezett egér:DD

üdv: egy mekizabáló zsírdisznó :D

2011. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kell szegénynek rögtön nekiesni? Nem is tudjátok, hogy miért nem akar tesire járni.

Én is mindent próbáltam megtenni, hogy megússzam az iskolai órákat. Nem voltam ügyes és ezért sok kellemetlen élmény ért tesiórákon. Végül sikerült felmentetnem magam. Most 29 éves vagyok, egészséges vagyok, nem vagyok kövér, nem magas a koleszterinem, nem volt még szívrohamom. És itthon minimum hetente háromszor eddzek.

2011. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Következő történt hétfőn: Szolfézs után (merthogy kell járnom cselló miatt, wuhuhu.) sétálgatok, mert hidegedig (7-7.30 körül, rajtam meg póló) megfordulok és kibicsaklik a bokám (atyaisten, de degenerált szó :D) Ma volt tesink, adom azt akinek nagyon fááj a bokája :( És kész.
2011. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

No igen, a tesiórának nézetem szerint az lenne a célja, hogy a mozgást megszerettesse a fiatalokkal. Pl mikor kiküldik a népet futni és leosztályozzák az eredményeket, én nem csak azt nézném, hogy ki mennyi idő alatt futja le a 800-at, hanem épp úgy azt is, hogy saját képességeihez, lehetőségeihez képest hogyan teljesített. A másik meg az, hogy pl ha valaki láthatóan túlsúlyos, akkor nem erőltetném, hogy szerezzen jegyet magasugrásból, mert minek? Atlétikai sportágakat sem erőltetnék olyan embereknek, akiknek nyilvánvalóan nincsenek meg rá az alkati adottságai, csak fölösleges megszégyenítés, kudarcélmény. Kéne ebben valami szemléletváltás.


A dolog másik oldala viszont az, hogy sok fiatal egyszerűen lusta, meg a gép előtt éli az életét és ezért akarnak lógni tesiről, vagy felmentést kapni. Na ezeket kéne pár kutyával néha jól megkergettetni! >)

2011. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!