Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ússzam meg hogy ne legyen ekkora szívás?

Figyelt kérdés
Na szóval a lényeg hogy meleg vagyok, nemsokára 18, és nagy nehezen elmondtam a családomnak és a barátoknak, csak úgy sült el, hogy egyik barátom sem értette meg, a családomban pedig mindenki elutasítja az ilyet.. Oké ki lehet bírni DE: apámék megegyeztek: van 3 napom összepakolni, nem érdekli őket mi lesz velem csak itt ne maradjak.. Valami mentő ötlet?
2011. aug. 13. 01:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

fake

mondd h ÁPRILIS BOLONDJA

2011. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Sehogy. Menj el, kezdj új életet. Keress hozzád hasonló nemi identitásúakat és haverkodj velük. :)
2011. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 twinky ***** válasza:
Inkabb valld be, hogy nekrofil vagy, es csak tesztelni akartad oket.
2011. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
azta de sok értelmes válasz sikerült.. 17 évesen nem tudok sehova elmenni mert nem tudok dolgozni meg semmi.. arra gondoltam hogy puhíthatnám meg őket
2011. aug. 13. 01:33
 5/29 anonim ***** válasza:
Ennyi az egész. Nem a szüleiddel van a baj.
2011. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
szerintetek én tehetek róla? úristen.. örülnék ha nem lenne ilyen
2011. aug. 13. 01:57
 7/29 anonim ***** válasza:
25%

Talán az jó pont lehetne,ha azt mondod nekik,hogy te vagy az aktív homár.

A passzívakat tényleg senki nem szereti.

Őket csak megdugják mint egy nőt.

Elveszíti a férfi mivoltát.

Nő lesz belőle csak pöc-csel.

De az aktív fél az férfi marad,csak épp férfi seg-gbe mártogatja a f@szát.

Ezt mond el nekik és tartsd magad ehhez,ne tegyél,ne engedj senki se a valagadba.

Az ilyesmi nem méltó egy férfihoz.

2011. aug. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Tedd fel ezt a kérdést a családi kapcsolatok kategóriájába, ott fogsz normális választ kapni. Sajnálom nagyon, hogy ez történt veled, a szüleid idióták.
2011. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
inkább ülj le és beszéld meg velük
2011. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki,ha a gyerekem bejelentené,hogy meleg.De az hogy ezért elzavarnak,az túlzás....a szülőnek el kell fogadniuk,és szeretniük kell a saját vérüket,akármilyen hibájuk is van....boccs,de elgondolkodhatsz azon,hogy kit neveztél 17 éven keresztül anyának és apának!
2011. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!