Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ússzam meg hogy ne legyen ekkora szívás?

Figyelt kérdés
Na szóval a lényeg hogy meleg vagyok, nemsokára 18, és nagy nehezen elmondtam a családomnak és a barátoknak, csak úgy sült el, hogy egyik barátom sem értette meg, a családomban pedig mindenki elutasítja az ilyet.. Oké ki lehet bírni DE: apámék megegyeztek: van 3 napom összepakolni, nem érdekli őket mi lesz velem csak itt ne maradjak.. Valami mentő ötlet?
2011. aug. 13. 01:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenkor a legtöbb sorstársad hoz egy rossz döntést, és összeköltözik egy idősebb meleggel. Ez nem mindig de általában rossz döntés.

Csak majd 21 évesen elszel pszichésen felnőtt, addig szűkség van a szülőkre/gondviselőkre.

2011. aug. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ez kegyetlen egy helyzet, én hetero vagyok, de ezért tuti nem rúgnám ki a házból a saját gyerekemet. Nem olyan rettenetes így élni, de biztos hogy nem fog mindenki elfogadni. És a jövőre egy jótanács: Kérlek ne csókolózz az utcán, mert az tényleg gusztustalan kissé (legalábbis nekem). A lakhatáshoz meg JOGOD van, amíg 18 nem leszel.
2011. aug. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17 éves vagy és nem tudsz dolgozni? Vagy netán csak nem fűlik a fogad ahhoz, hogy megfogj egy lapátot? Ezen gondolkozz el...
2011. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hát, ha a szüleid nem tudnak így elfogadni, és a barátaid sem állnak ilyenkor melletted, akkor szerintem tényleg jobb, ha fogod magad, és elköltözöl. Nem azért, mert azt mondják, hanem azért, mert neked lesz jobb. Nagyszülők esetleg? Vagy egyéb rokon, nincs?

Amúgy, tényleg meg kéne beszélned a szüleiddel, hogy te attól még ugyanaz az ember vagy, aki eddig, csak annyi, hogy most már tudják rólad, a fiúkat szereted. Inkább büszkének kéne lenniük rád, hogy volt merszed, kiálltál és bevallottad a dolgot. A legtöbben ebben a korban inkább csendesen meghúzódnak, és nem merik kijelenteni. Mondd meg nekik szerintem, hogy te azért mondtad el nekik, mert bíztál bennük, hogy elfogadnak és hogy ettől függetlenül szeretni fognak, de hogy a bizalmad alaptalannak bizonyult. Szerintem jól tetted, hogy elmondtad nekik, elvégre, a család alapja a bizalom és kölcsönös támogatás, de ha ez ilyen helyzetekben nem állja meg a próbát, akkor- nem bántásból, és csak ennyi információból-, nem a legjobb szülőkkel áldott meg a sors.

2011. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ, most itthon vagyok, beszéltem velük, amit megjegyeztem hogy mondtatok azt mondtam, és úgy tűnik, hogy most még "elviselnek", de célozgattak arra hogy jobb ha nem maradok sokáig.. Suli mellett valami diákmunkát nézek, és meglátom mi lesz, köszönöm mindenki!

(moderátoroknak: megoldódott a kérdés, lehet törölni)

2011. aug. 20. 10:25
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem törlik. Azért van itt, hogy más is okulhasson belőle.
2011. aug. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de én nem tudlak sajnálni. Sztem jogos az, hogy aki a családjukra szégyent hoz, azt kitagadják. Ne haragudj, de változtass a nemi identitásod vagy nem tom, de ne sajnáltasd itt magad! Na lelehet pontozni, nem érdekel, akkor is ez szégyen és gyalázat az emberiségre nézve is!
2011. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
uccsó: szívesen változtatnék, de ez nem megy ilyen könnyen... de tudom úgysem fogod megérteni ezt.. amúgy igen teljesen megértelek...:/
2011. aug. 23. 00:04
 29/29 anonim ***** válasza:

"... sexual orientation ...


female:


Heterosex ~15%

Bi-curious ~75%

Lesbi ~10%


male:


Heterosex ~40%

Bi-curious ~50%

Homosex ~10%"

2011. aug. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!