Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ússzam meg hogy ne legyen ekkora szívás?

Figyelt kérdés
Na szóval a lényeg hogy meleg vagyok, nemsokára 18, és nagy nehezen elmondtam a családomnak és a barátoknak, csak úgy sült el, hogy egyik barátom sem értette meg, a családomban pedig mindenki elutasítja az ilyet.. Oké ki lehet bírni DE: apámék megegyeztek: van 3 napom összepakolni, nem érdekli őket mi lesz velem csak itt ne maradjak.. Valami mentő ötlet?
2011. aug. 13. 01:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
próbáltam beszélni velük de eddig még semmi, bár szerintem sikerülni fog valami de ha van ötlet mondjátok légyszives
2011. aug. 13. 23:39
 12/29 A kérdező kommentje:
most éppen egyik haveroméknál vagyok, tegnap az egyik téren aludtam.. Valaki könyörgök segítsen valamit vissza kéreckedni vagy nemtudom :/
2011. aug. 20. 01:40
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát próbálj velük beszélni,hogy mégiscsak a fiúk vagy.Ha mégis kitesznek,akkor szerintem annyit kérj tőlük,hogy elmehess dolgozni,amíg össze szedsz nézmi pénzt,hogy elköltözhess...
2011. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
szüleid idióták. fordulj a gyámhatósághoz. lekapják a 10 körmükről is ha kiteszik a kiskorú gyereküket. "lakhatási jogod" van.
2011. aug. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
menj be holnap a helyi önkormányzathoz - ja pont 20.-a van, ejj, mindegy valami állami szervhez, akár a rendőrségre is, mondd azt, hogy a szüleid egyszerűen kitettek a lakásból. ha kérdezik miért, és nem akarod elmondani ne mond el, vagy mond azt h kérdezzék meg tőlük, de neked laknod kell valahol, oldják meg, mondják meg mit lehet ilyenkor tenni.
2011. aug. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
0%

szia!

1.én nem ítélek el emiatt a dologmiatt DE ha nekem lenne egy homoszexuális gyermekem valószínűleg én is ezt tenném

VISZONT mivel ez egy betegség és nem tehetsz feltétlen róla ezért lehet kezelni ezt a dolgot ,nem kell vele "együttműködnöd"!

Csak a mindenféle "szőrnyű kísértésnek" kell ellenálnod!!!

2.A legjobb lenne ha egy hétre elmennél otthonról ,unokatesóhoz,barátokhoz ha nincs akkor csövülj egy kicsit ..akárhova...

ÉS átgondolod az életedet,hogy mit akarsz vele és kivel akarod..

Ha átgondoltad és reményeim szerint inkább egyedűl éledle az életed mintsem egy meleggel

akkor menny haza kérj bocsánatot a szüleidtől,hogy így felborítotad az életüket és ha szeretnek akkor megbocsájtanak..

3. ha úgy döntesz hogy maradtsz az aki most vagy akkor semmi jót nem várhatsz az életedtől , nem fogad doha teljesen szeretni

és elfogadni magad!!!

2011. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mond az a szüleidnek hogy biszex vagy, máris megkönnyebűlnek és nem fognak aggódni (lesz unoka etc.)!
2011. aug. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
a homoszexualitás nem betegség, hanem genetikai zavar. ellene tenni nem lehet, ha az ősök nem fogják fel és nem fogadják el, csak kibírod velük még egy évig. ígérd meg, hogy nem cipelsz haza fiúkat :D és örülj hogy apád nem vert agyon, tudod a hetero pasasok nehezen tolerálják a másságot =/
2011. aug. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
ja és 02:21 egy idióta homofób s'eggfej.
2011. aug. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Megjegyzem a sok okoskodóknak, senki nem tudja miért lesz valaki homoszexuális. És amúgy is biztos hogy nem csak egy okból lesz/lehet az, vagy csak ugyan azon ok(ok) miatt. Ez viszont amit leírtam (legalább) biztos. ;)
2011. aug. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!