Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ússzam meg a fürdőt?

Hogyan ússzam meg a fürdőt?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkori trauma miatt nem tanultam meg úszni. De most lesz osztálykirándulás, ahol megyünk majd barlangfürdőbe. Senki nem tudja rólam, hogy nem tudok úszni, mert nagyon szégyellem. Hogyan tudnám megúszni a fürdést?
2011. szept. 1. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Én egyszerűen megmondanám mindenkinek, hogy ez van és kész. Szerintem az egyenes út mindig a legjobb.


Amúgy meg honnan veszed, hogy nem lesz a barlangfürdőben olyan hely ahol leér a lábad? Legyél ott és akkor magyarázkodnod sem kell.

Ha lány vagy, mond azt, hogy menstruálsz.

2011. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Figyu nem nehéz megtanulni természetesen nem a mostani oszt kirándulásra de a következőre igazán megkérhetnél vkit pl szülő vagy aki előtt nem szégyenled. :D Am meg ha nem szeretnéd elmondani nekik akkor találj ki vmit. Nemet nem írtál ha lány vagy akkor NŐI PROBLÉMÁK :D ha fiú akkor pedig akár mit pl rosszul vagy vagy érted. :D Szédülsz , de gondolom a barlang fürdőbe fürdeni mennek xd ne menj be vagy akármi indokot találj ki. :D Fáj a fejed és kész. ennyi .
2011. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán mondd, hogy víziszonyod van. Előfordul, nem szégyen. Amikor mi voltunk osztálykiránduláson valami hegyen, én sem mentem egy pontnál tovább, mert nem mertem.
2011. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fürödni nyugodtan menj be. Legfeljebb maradsz azon a részen, ahol leér a lábad. Hidd el, ki fog derülni, hogy még jópáran az osztályodból nem tudnak úszni :)
2011. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyébként szerintem mindenki tud úszni, ezért is szégyellem ennyire de emiatt a dolog miatt nagyon víziszonyom lett, és csak ezért nem tanultam meg úszni. egyébként 16/f vagyok
2011. szept. 1. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem van olyan húsz és harminc közötti ismerősöm, aki biciklizni nem tud.
2011. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!