Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok ágyban fekve...

Mit csinálhatok ágyban fekve telefonozáson, zabáláson és cigizesen kívül ha egyedül vagyok és unatkozok?

Figyelt kérdés
Néha már lelkileg fáj unatkozni😤

aug. 9. 15:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok, mindjárt csinálok némi pattogatott kukoricát is, ehhez a felettébb fennkölt vitához.:D
aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennél sokkal "fennköltebbeket" találsz a Politika kategóriában.

Már ha nem félsz oda benézni...

aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ha cirkuszt akarok, akkor hadd válogassam meg jómagam, hogy milyet. Valóban lidércnyomásaim vannak a "politika" kategóriától, mivel ott az egy főre eső idióták száma jócskán meghaladja a 69-et, gondolom te is ezt a kört gyarapítod.
aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Felőlem azt gondolsz amit akarsz. Gyakran osztod meg másokkal, mit gondolsz? Érzel erre valami kényszert? A hangok mondják, hogy ezt tedd? Vagy csak úgy spontán jön?
aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ebben tekintetben hagyatkozz a saját elgondolásaidra, hiszen csak neked lehet igazad, másnak nem. De mi köze ennek a kérdéshez? Ülj le, elégtelen.
aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"hiszen csak neked lehet igazad, másnak nem."

Ezt már megint mire alapozod?


"De mi köze ennek a kérdéshez?"

Nem tudom, de te kezdted a kötözködést. Ugye nem akarod azt mondani, csak neked van hozzá jogod?


"Ülj le, elégtelen."

Ne gyerekeskedj már. Itt felnőtt bácsik vitatkoztak egymással.

aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Na, akkor kezdjük az elejéről: Én csupán a #8-as arrogáns válaszodra (és az ebből nem tudom kivel kialakult "vitádra") reagáltam egy ironikus megjegyzéssel, akkor még kívülállóként, az előző válaszom erre a kérdésre #4 volt. És te ezt az egészet magadra is vetted, mint polgármester a vasalt inget, illetve belémkötöttél a személyeskedés számtalan módján és formájában, mégis erre miféle választ vársz tőlem? Okooos, tessék, itt egy jutalomfalat. Azt pedig hagyjuk is, hogy szerinted csak felnőtt bácsik válaszolgatnak itt, mivel lehetek ám felnőtt néni is, csak te olyanból valószínűleg a rokonaidon kívül nem láttál másikat, ezért ennyire beszűkült a látóköröd, és ezért próbálod meg itt kiélni az elfojtott frusztrációdat. Erről ennyit.
aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"csupán a #8-as arrogáns válaszodra"

Ne is haragudj, de a nyolcas válaszban semmi arrogancia nincs. Az öreg, könyvszakmában ténykedő bácsi közölte, hogy ő még sosem olvasott ágyban könyvet, amit én cikinek neveztem. Vagy gáznak. Már ne is haragudj, ebben semmi arrogancia nincs. Nem röhögtem ki, nem küldtem el az anyjába. Mégis mit találsz arrogánsnak a nyolcas válaszban?


"reagáltam egy ironikus megjegyzéssel, akkor még kívülállóként"

Igen, vagyis beszálltál a beszélgetésbe, ezáltal egyből résztvevővé váltál. Tetted ezt ráadásul egy olyan, tipikusan provokatív hozzászólással, ami semmit nem ad hozzá sem az aktuális témához (ciki-e ha nem olvas az ember), sem az eredeti kérdéshez (mit csináljon a kérdező, aki valószínűleg hosszabb-rövidebb ideig ágyba van kényszerülve). Pusztán annyi volt a célod, hogy felkorbácsold az indulatokat, majd amikor ez megtörtént, vérig sértődtél. Komolyan nem látod, milyen gyerekesen viselkedsz?


"És te ezt az egészet magadra is vetted"

Mivel hozzám szóltál, egyértelműen nekem szólt a provokatív megjegyzés, mégis mit vártál? Ki vegye magára? Anyád?


"illetve belémkötöttél a személyeskedés számtalan módján és formájában"

Miután így bemutatkoztál, szerintem ebben semmi meglepő nincs. Nem vagyok sem szent, sem angyal. Ha valaki minden egyéb cél nélkül, kizárólag a kötözködés, provokáció motivációjával belém száll, az vissza is fogja kapni.


"Okooos, tessék, itt egy jutalomfalat."

És én személyeskedek, ugye.


"hogy szerinted csak felnőtt bácsik válaszolgatnak itt, mivel lehetek ám felnőtt néni is"

Kis szövegértéssel és a kontextus értelmezésével talán látnád, hogy az adott időpontban csak én (bácsi) beszélgettem a magát '76 óta könyvszakmában tevékenykedővel. Erre utaltam, hogy bácsik, mert feltételeztem, hogy nagyobb valószínűséggel hímnemű - de egyébként ez szerintem teljesen irreleváns. Ez már csak a kákán csomót keresés, illetve találtál még valamit, amibe bele tudsz kötni, amivel megint belém tudsz szállni, meg tudsz próbálni megsérteni.


Kihagytam valamit?

aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Persze, szokásodhoz híven. Például kérlek fejtsd már ki azt, hogy számodra mi volt provokatív a 11-es válaszomban, mert szerintem semmi, csak felültél a saját körhintádra.
aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tudod, mitől provokatív egy ilyen beszólás.

Nem vagy te hülyegyerek.

aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!