Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokáig úgy emlékeztünk a...

Sokáig úgy emlékeztünk a barátaimmal Anulu nevére a Kincs, ami nincs c. filmből, hogy Analulu. Egyedül vagyunk ezzel?

Figyelt kérdés
A Mandela-effektus lényege, hogy sok ember egy bizonyos dologra azonosan rosszul emlékszik. Nálam és pár barátomnál is előfordult a fentebb említett példa, sokáig azt hittük, hogy a Kincs, ami nincs-ben Analulunak hívják Mama fiát, egészen addig, amíg meg nem néztük újból a filmet. És nem, nem készült több szinkron belőle. Kíváncsi lennék arra, vajon ez csak nálunk fordult elő, vagy ti is jártatok így? Ez is egy példa a Mandela-effektusra?

júl. 23. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Anulu Buslu!😄 Ép a napokban néztem meg a fiammal. Páncélautó neee páncélautó nee. Dzzssss.. páncélautó igeeen.😃
júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is Anulu volt. (Papu nem sárga tetű!!)
júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anulu mama fia
júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, ez csak nálunk fordult elő. Akkor is érdekes, mert nem együtt néztük a filmet, mégis sokáig Analulu-ként emlegettük... Mindenesetre köszönöm a válaszokat! Ja, és: Bördiberdi! Tádástirr! Gaudihuttúúúúú!
júl. 24. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Fú dögvész fog pusztítani a cápák közt...
júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös! Hála neked rájöttem, hogy a Puffin lekvár mégse olyan rossz... Miután Charlie megajándékozza a tenger tengernyi lakóját a dögvészt keltő lekvárral, elmarad a pusztítás, hamarosan egy cápa bukkan fel, hogy legszebb emlékeket gyűjtsön...
júl. 24. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja a cápák kedves kis állatkák, mind a kezemből eszik, aztán a lábamból, aztán a fejemből...
júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!