Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt hogy ez a...

Csak én érzem azt hogy ez a "szeresd magad" dolog csak egy kifogás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem aki ezt mondaja egy másik embernek csak azért mondja mert nem akarja hallgatni a másik problémáit. Ugyan is én bármennyire próbálom magam elfofadni nem megy. Egyedűl vagyok, soha sem volt még barátnőm és nem is hiszem hogy valaha lesz. Soha senki nem szeretett még életemben és úgy rrzem hogy nem is fognak. Azt érzem a legjobb lenne ha csak öngyilkos lennék mert így nincs értelme semminekés nem amarok tovább így létezni. Mit csináljak?

jún. 20. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
De most akkor magaddal van a baj vagy inkább azzal, hogy nem volt még senkid?
jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság semmire sem megoldás!!!

Ne csinálj "butaságot".

A legtöbb dolog magától megoldódik.

Ne dob el a lehetőségeidet és ne okozz örök életükre fájdalmat a szeretteidnek.

Ha máshogy nem megy, kérj segítséget.

jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden embernek van egy egyedi ízlése, szépérzéke a maga módján.


Az, hogy neked mik, kik tetszenek az egy dolog. Legyen az növény, tárgy, állat, illat, íz, emberek, férfiak, nők... Stb.


... és bizony az ízlésed adott, ám a külsőd is.

A rajtad kívülállókat megválogathatod pl külső alapján, de önmagad elől nem bújhatsz, ami adott az adott.


Mindezt együttesen kell felfogni, rálátni és elismerni.


Mondhatod másra, de akár magadra, hogy neked nem tetszik, attól még létezik és jelen van.


Az elfogadás szót inkább megbékélésre cserélném adott emberek esetén.

jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!