Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szépségszalonban ahol...

Egy szépségszalonban ahol egyedül dolgoztam éppen, be jöttek civil rendőrök,igazolványt nem mutattak, szélhámosok voltak ?

Figyelt kérdés

Két fiatalember volt, nem kértem igazolványt, de nem is mutatták. Bemutatkoztak,hogy Ők nyomozók, civil rendőrök. És a lépcsőházban verekedés volt, stb.és innen kiment valaki a szalonból . Mondtam semmit nem tudok erről .

Amit mondtak időpontot, esti órát a Szalon zárva is volt.

Miért szórakozik valaki ilyennel ? Honnan tudták, hogy egyedül leszek dolgozni itt ?


júl. 4. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Látták az üvegen keresztül.

Hívd fel a rendőrséget. Nincs “civil” nyomozó.

Elsőre kötelesek megmutatni az igazolványukat.

júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos kinézetűek voltak, annyit vettem észre, hogy még telefonáltak is valakinek, hogy akkor hány órakor is történt ez az eset .

Szóltam a kollégáknak is , azt mondták semmit nem tudnak. Senki semmiről nem hallott.

Az Nap amikor jöttek, pont egyedül csak én dolgoztam a Szalonban.

júl. 4. 22:52
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet belátni, a Szalon egy lakásban van ki alakítva .

Csak csengettek, és automatikusan nyitjuk az ajtót . Mert ugye van vendég , aki például személyesen érdeklődhet.

júl. 4. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó csalónak nemcsak a sztorija és fellépése meggyőző, de a kinézete is. Ha valami lepukkant ember próbálkozik, egyből kilógna a lóláb. Ebből mindhármat el tudták hihetni veled, ha tényleg nem rendőrök voltak, és minden eleme a történetnek simán lehet csalás is (kamu sztori, kamu hívás).

Most abba a helyzetbe kerültél, hogy valamennyire felmérték a terepet és már tudják hogy legalább abban az idősávban és napon jó eséllyel egyedül találnak ott valakit.


"Csak csengettek, és automatikusan nyitjuk az ajtót"

Ez ettől az esettől függetlenül is egy kockázatos dolog. Legalább vissza kellene kérdezni, hogy ki csenget, és azt beengedni aki bemondja a nevét, és egyezik az időponttal. Több meló van vele? Igen. Kényelmetlen, feleslegesnek tűnő időhúzás? Igen. De így nagyobb eséllyel nem fognak másnap átvágott torokkal megtalálni a munkatársak.

júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, de a kollégák is megszavazták ezt az automatikus nyitást. Azt nem értem, hogy egy Szalonban bármikor lehet bárki vendég is éppen, mi értelme felmérni a terepet ?

Mert ugye bármikor időpontra jöhet akár új vendég is, bárkihez éppen. Fodrász, kozmetikus,sminkes,műkörmös ,pedis Szalon vagyunk. Szóval bármikor lehet vendég is nálunk. Mi lehet a cél akkor ?

júl. 4. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, mit derítettek még ki.

Még mindig felhívhatod a rendőrséget, hogy ebben az időben volt-e akció nálatok.

Ha nem, adjátok le a személyleírásukat.

júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!