Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ideglenes lakcímet hogyan...

Ideglenes lakcímet hogyan kell fiktívvé tenni? Kicsit megszívattak.

Figyelt kérdés
50 éves férfi vagyok. Most lett vége a párkapcsolatomnak. 1 év után hozzám költözött az ország másik végéből.Jól indult minden,ideiglenes lakcímkártyát csináltunk neki.Saját házam van, 1/1 tulajdon.A hölgy albérletben volt ott ahol lakott.Állandó lakcíme is van,de az csak úgy van,nem lakik ott.Szakítottunk 1 hónap után.Visszaköltözött.A facebookon beállította háttérképnek az én házamat és amikor kértem hogy vegye le,letiltott.Mi a teendő most? Lakcímkártya fiktivitás,facebook kép.

#ideiglenes lakcím #facebook kép visszaélés #lakcímkártya fiktivvá tétele
aug. 5. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

1-esnek

Megérdemelné. De mire fel jelenteném fel? Szeretném normálisan lezárni, ha partner lenne ebben.Megsértődött, tiszta bolond.Holott ő mondta váratlanul egyik nap amikor hazajöttem,hogy vége,visszaköltözik. Mert nem kapott itt megfelelő munkát.Én meg rábólintottam,hogy rendben van,csak akkor minél hamarabb költözzön,ne kerülgessük itt egymást.

aug. 5. 19:12
 12/61 anonim ***** válasza:
0%
Kitette a hazad kepet a facebookjara ehhez nincs joga
aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy önként elköltözött. A lakcím, ha zavar, fiktiváltathatod, de 5 év után egyébként is megszűnik. A házadnak nincsenek személyiségi jogai, arról oda tölt fel képet, ahova akar.
aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Az én házamról? És az sem baj,ha úgy tünteti fel,mintha az ő háza lenne?
aug. 5. 19:55
 15/61 A kérdező kommentje:
5 évig él majd az ideiglenes lakcímkártyája akkor is ha elköltözött vissza a régi lakhelyére?
aug. 5. 19:56
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényszerkijelented, akkor nem él.

A hazugság nem bűncselekmény. Egyébként hogy tünteti úgy fel, mintha az övé lenne? Oda van írva, hogy nézzétek, most vettem ezt a házat?

aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
"az új otthonom"
aug. 5. 20:01
 18/61 A kérdező kommentje:
Hol a határ a hazugság és a mások megvezetése között?
aug. 5. 20:05
 19/61 A kérdező kommentje:

17-es

Azt csak úgy simán lehet? Nem kell semmi hozzá? Persze a személyes okmányok és tulajdonlapon kívül?

aug. 5. 20:07
 20/61 anonim ***** válasza:
€19 ha kárt okoz a hazugsággal, az lehet bcs., pl. csalás.
aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!