Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszívatni a...

Hogyan tudnám megszívatni a munkahelyemet?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy hamarosan felmondok a munkahelyemen. Viszont nagyon sok ideig nagyon undorítóan bántak velem (nem csak velem), és ezt csak fokozzák jelenleg, lealacsonyítóan bánnak velem, ordítanak, büntetnek (direkt olyan beosztást kapok és olyan munkaállomást, hogy az nekem kedvezőtlen legyen), most meg, h megtudták, h ki akarok lépni mert találtam egy jobb melót, megkeserítik a hátramaradt időmet, na de ez egy hosszú szoti. Olyan sok probléma van ezzel a hellyel, hogy inkább nem sorolom.


Szóval most bosszúból rájuk akarok küldeni mindenféle hatóságot. Viszont ehhez további ötletek kellenek. Kiket tudnék még rájuk küldeni?


Ez a bizonyos cég élelmiszerrel foglalkozik. Sajnos bizonyítékom nincs, de tudom, hogy rendszeresen megszegik az élelmiszerbiztonsági előírásokat nagyon durván, hisz ott vagyok, és végignézem. Arra gondoltam, hogy ezért az ÁNTSZ-t rájuk fogom küldeni.


Ezen kívül valami munkaügyi hatóságot is rájuk kellene küldenem, hisz balesetveszélyes a dolgozók számára a "csúszásmentes" munkavédelmi cipő, amivel egy helyben állva is el lehet csúszni, és életveszélyes sérüléseket szerezni, valamint az egész föld nagyon csúszós.


Valaki adna még ötleteket, hogyha már ők tönkretettek lelkileg, én hogyan tehetem őket tönkre? Köszönöm előre is!


2023. márc. 26. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A hamis vád bűncselekmény, azt nem ajánlom. Ha bármilyen munkajogi törvényt megszegtek, és ezt bizonyítani is tudos akkor fogadj ügyvédet, és mehet a per. A nébih pedig simán kimegy egy megalapozott bejelentésre, de ezért csak pénzbüntetés jár. Elgondolásom szerint azzal tudsz kicseszni velük a legjobban, ha terjeszted a "jó" hírüket. Mind a cégnek, mind a termékeinek.
2023. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el betegszabira ameddig le nem jar a felmondasi időd és kész, már egy emberrel kevesebb van, amugy meg minek dolgozol ha ugyis felmondasz ? Logatnam a tököm es kavecskaznak egesz nap.
2023. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora cég. Ha egy kicsi néhány10 személyes vállalkozás, akkor azt akár még tönkre is lehetne tenni egy-egy bejelentésse. Viszont akkor a többi munkavállalóval mi lesz? Majd adsz nekik pénzt kajára, meg fizeted a rezsijüket?

Egy nagy cég meg ha tényleg találnak nála valami szabálytalanságot, akkor kap egy bírságot, aztán megy minden tovább úgy, ahogy eddig.

2023. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!