Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez koplalásnak számít? (többi...

Ez koplalásnak számít? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az koplalásnak számít ha délután 4 óra utána nem eszek? Előtte mindent eszem (kivéve édesség mert már nem annyira szeretem mint régen , de néha előfordul 1 sport szelet vagy túró rúdi) + még valami; Régebben elég duci voltam (ez 2 éve volt) akkor leadtam 4kg-t diéta+tornával , és azóta nem eszek annyit mint régen (türtőztetem magam). Ezt úgy értem régebben megettem 5 rántott csirkecombot most csak 2-t. Kevesebb adagokat szedek mint régebben. Ez koplalásnak számít? 1 nap kb 1200kcal-t (ez a legkevesebb) vagy 1800kcal-t eszem a megengedett 2000kcal-ból. (Kalóriabázis.hu-n számoltam ki) Egy átlagos napon ezt eszem: Reggeli: 2 zsömle + vaj+ valamilyen felvágott, utána ebéd a suliban , ezek után otthon is eszek de utána már nem.
2014. máj. 4. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha tudni akarod baromira egészségtelen amit csinálsz! teljesen leáll az anyagcseréd! lefekvés előtt 2, max 3 órával ehetsz max, de több semmilyen helyzetben ne teljen el!!
2014. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Elég érdekes gondolataid vannak... Lehet, hogy neked így a jó, nekem nem. Eleve utálnék éjfél után vacsorázni, de a kora délutáni reggelizés sem vonz (korábban úgyse menne). Nem vagyok sengi (gyors anyagcseréjű állatka), hogy folyton egyek - ha az a gond, hogy túl nagy a szünet 2 étkezés között :D


Kérdező: Nem, hiszen a kalóriabeviteled nem koplalás szintű (bár lehet, hogy túl kevés számodra, ezt nem tudhatom). Ha ez Neked így jó, akkor nem gond, bár extrém, nem ez a megszokott. De nem mindenkihez való a megszokott, átlagos táplálkozás...

Ha magadra kényszeríted, azt nem tartom jónak.

2014. máj. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a fogyatékos fogyás, amikor az ember lusta beismerni, hogy normális, egészséges ételek kellenek a fogyáshoz, nem zsömle meg vaj meg felvágott meg négyutánnemeszek. Az ilyen baromságokat felejtsd el! 4 után még legalább 2x enned kell, semmi értelme az ilyen elméleteknek, hogy azt "nem tudod ledolgozni".

Ez meg kiakaszt:

"régebben megettem 5 rántott csirkecombot most csak 2-t. "


Könyörgöm, legyen már eszed. Ha fogyni akarsz, miért a csirkecombból eszel kevesebbet(tudom, hogy szemléltető példa volt, de attól még releváns, mert ha lenne eszed, akkor pogácsát vagy kiflit hoztál volna fel), de bezzeg reggelre a leginkább inzulinérzékeny időpontra tolod a zsömlét.

2014. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!