Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez koplalásnak számít?

Ez koplalásnak számít?

Figyelt kérdés

Nem tudom mert már egy jó ideje csak ennyit szoktam enni és anyukámék ki vannak akadva de nem bírok többet enni :(

reggeli: egy szenya ( szalámi,paprika,sajt)

ebéd: egy kacsacomb ( bőr nélkül ) fél maroknyi rízs+mustár

egész nap kb 1,5 l víz, 2 tejeskávé, 1 kakaó

néha még szoktam délután enni egy almát vagy valami gyümit

Tudom így kevésnek számít de olyan későn érek haza,hogy így is este eszem az ebédet, napközben meg nemigazán vagyok éhes :S


2013. máj. 15. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én ettől sokkal kevesebbet eszek. Nekem ez már dőzsölés, amennyit Te eszel:))) Na jó, viccet félre téve (mert én fogyózom) azért még vacsizhatnál is valamit, pl salátát.
2013. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
171 cm 53 Kg és 15 éves vagyok..egyek még ma egy szendvicset? ( olyat mint reggel? :( )
2013. máj. 15. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegy mit, de egy kicsit még ehetnél napközben vagy este. Gyümölcsöt, salátát, szendvicset, diákcsemegét, tojást, stb.
2013. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!