Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igy sikerulhet a fogyas?...

Igy sikerulhet a fogyas? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

-feher kenyer egyaltalan nincs az etlapomon

-cukros uditok sem

-csokolade sem

-rendszeres etkezesek, egeszsegesen

-sok-sok viz

-kihuzva az etlaprol a sok egeszsegtelen "ragcsalnivalo" (chips, keksz stb..)

-rendszeres sport, persze nem tuleroltetve


Mar vasarnap ota csinalom, es elegge jol birom:-) a kaloriabazis.hu segit:) es ha igy folytatom aprilisig hany kg-ot tudnek lefogyni? (Persze utana is folytatom, mivel ez eletmodvaltas)


2014. jan. 10. 21:12
 1/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
Mit eszel? Mennyit? Mikor?
2014. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reggelire altalaban tonkoly kenyeret eszem (amugy edesanyam nagyon egeszseges eletmodot folytat , o tud mindent es segit) keves vajjal egy szalamival vagy siman lekvarral, egy szeletet, sok zoldseggel. Hozza egy pohar viz, delelott gyumolcs vagy yoghurt, fel liter viz. Ebedre altalaban ami van, leves es amit foz edesanyam. Van amikor nem uzsonnazom csak vacsorazom hat ora elott es mindenbol egy adagot eszem. Estere salata, vagy zoldsegek, vagy tonkoly vagy barna kenyer, lagytojassal. De ezenkivul meg szamos valasztasi lehetoseg van hogy mit egyek..egy nap atlagban 1100-1300kcalt viszek be, de mellette mozgok is.
2014. jan. 10. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
A kalóriabázisban be tudsz állítani kitűzött célt, pl megadod, nézed egy hétig, hogy mennyit tudsz fogyni, és beállítod heti fogyásnak mondjuk a 0,3 kg-t, meg kívánt súlynak teszemazt a 70-et, és kiírja, hogy mikorra éred el. Vagy beírod az áprilist, meg a kívánt súlyt és kiadja, hogy hetente mennyit kell fogynod. Mondjuk én az előbbit javasolnám, mert úgy a saját tempódban tudsz haladni. :)
2014. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ott mar 5-6napja csinalom, beallitottam 50kg-t aprilisig:) eddig egy dkg-t sem fogytam, , mondjuk en ugy tudom, hogy csak ket het utan lathato a valtozas es kezdodik elva fogyas:)
2014. jan. 11. 08:26
 5/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

Így van. 1 hét kell, amíg a szervezet egyáltalán észreveszi, hogy valami megváltozott. Nem tudom hány kiló vagy, de a kalóriamennyiség, amit írtál, nekem alapanyagcsere alattinak tűnik. Vagyis túl kevés, mert a tested bepánikol, belassítja az anyagcserét és az izmaidat fogja energiaforrásként lebontani.

Az oké, hogy jók, amiket eszel, de az hogy "egy kis vaj" mag "egy adag" semmit nem mond el a mennyiségről.

Egy szendvics egyébként tökéletesen mérhető. Össze tudod állítani olyan alapanyagokból, amiken a gyártók megadták a makrotápanyagok mennyiségét.

2014. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszod! :) en ugy hallottam, hogy a szervezet csak 1100-1000 kcal bevitele alatt kezdi el bontani az izmokat. De amugy probalok mindig kicsit tobbet de egeszsegesebbet enni. Ma van egy hete, hogy elkezdtem :-)
2014. jan. 12. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem jó, komolyan senki nem vette még eddig észre ?


Ha érdekel a véleményem, akkor írok, de ellenkezne az eddigiek hozzászólásaival, úgyhogy csak akkor írok, ha érdekel, feleslegesen amúgy nem.

2014. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan irj! :)
2014. jan. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!