Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyás! Ez normális?

Fogyás! Ez normális?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat vernék a következő kérdésemre.

Nagyon nehezen fejlődő vagyok sosem jött rám semmi plussz kiló. 175cm 55 kiló környékén voltam mindig is. Keveset mozogtam sokat ültem gép elött nem volt jó az étkezésem sem ezért betudtam annak, hogy emiatt vagyok olyan sovány. De nem rég 2-3hónapja életmódot váltottam és elkezdtem a kardio edzéseket és a konditermet. Tömegnövelő étrendet kezdtem el (csirkemell+ sok rizs de próbálok mellé változatosan étkezni) Mellé kondi után fehérjét és Magas szénhidrát tartalmú tómegnövelőt iszom +kreatin. Gondoltam ,hogy így gyorsan fognak jönni a kilók de tévedtem. Nem ,hogy nem jött fel rám súly de 55 kilóról lefogytam 49 kiló-ra!

Nem vagyok biztos benne, hogy ez már egészséges.

Lehetséges, hogy valami betegség kavarhat be? Pajzsmirigy működés vagy hasonlók? ki találkozott már ilyennel?



2014. jan. 8. 14:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibák miatt
2014. jan. 8. 14:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges,én amúgy pont fordított helyzetben vagyok.

Elkezdtem jobban figyelni arra,hogy miket eszem,kardioztam és felszedtem 4 kilót,ahogy meg elkezdtem "zabálni" szépen fogytam.

2014. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet, hogy azért van, mert még a szervezeted csak azt fogja fel, hogy elhagytad a rossz kajákat, és sokat sportolsz. Még épülhet rád izom. De őszintén nem annyira értek ehhez, de én erre tippelnék.
2014. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy genetika? Állitólag apám is vékony volt 30éves koráig. De én nem hiszem azt ,hogy emiatt ne lehetne felszedni pár kilót. Rokonságban nagyon sűrű a bélrendszeri megbetegedések apámnak vastagbél rákja volt. De esetleg lehet valami pajzsmirigy túlműködés vagy hasonló? Én sem értek ezekhez. Nyilván elsőnek házi orvoshoz kellene fordulnom de voltam már ott nem igen vették komolyan a problémát. Maximum vérvételre küldtek el amiben nem mutattak ki sok mindent. Esetleg hallott valaki a pajzsmirigy működés beállításáról szabályozásáról?
2014. jan. 8. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a háziorvosok nem sok mindent vesznek komolyan.

Csináltass teljes kivizsgálást.

Igaz,hogy nem szabályzás meg beállítás,de a jóga is jó hatással van,a hormonális dolgokra,úgy emlékszem,hogy a pajzsmirigy működésére is jó hatással van.Szerintem keress rá,semmit sem veszíthetsz.

2014. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!