Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy olyan tablettát keresek,...

Egy olyan tablettát keresek, amelytől nemvagyok annyira éhes, és recept nélkül kapható. Valaki segítene? Sportoló vagyok és a fogyasztáshoz szügséges 66Kg ról 60ra.15/F

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
almaecet próbát megér én használatam az éhségérzetet elvonja és még fogyaszt is :)
2013. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2013. jún. 7. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Van. Van ami természetes..


De nem az éhségtől kövér az ember, hanem mert állandóan cukrot, kenyeret, tejet esznek.


Ha ezeket eszed továbbra is, esetleg kevesebbet mert nem vagy éhes (nem minden szer működik de tegyük fel működik). Mi lesz? Kevesebbet eszel, sz.ar kajákból ugyan úgy zsíros maradsz, de elég lesz kevesebb izomzat is.. hiszen kevesebb étel marad az izomzatod fenntartására..


Ahelyett hogy élveznéd hogy jó húsokat ehetsz, finom zöldségeket.. és megszűnnének a súlyproblémáid inkább tinicsajok tablettás hülyeségeit választod. Nem jó.

2013. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemvagyok túl súlyos,Küldhetek képet ha gondolod:)
2013. jún. 10. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Az egészséged miatt kell normálisan enni, nem azért hogy én elismerjem hogy valóban jó formád van.
2013. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!