Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet hízni?

Hogyan lehet hízni?

Figyelt kérdés
(Örülnék olyan válaszoknak akik már próbálták és sikerült nekik)
2012. okt. 4. 17:10
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Én pont az ellenkezőjére törekszek (azaz, hogy fogyjak), de úgy sejtem akkor az ellentéte hízáshoz is működik! :)


Próbáld a szénhidrát beviteledet megemelni, kb. napi 300-400 g... Egyél sok rizst, reggelire mondjuk joghurtot zabpehellyel, illetve nézz utána milyen ételek tartalmaznak sok szénhidrátot, és fogyaszd őket! :)

2012. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lányom alig nyomott 40 kilót, ma már eléri az 50 körüli testsúlyt. Naponta 5x eszik, de van amikor többször is, és keveset. Ha valaki kórosan sovány, az két dologgal függhet össze. Vagy idegalapon sovány, mert megeszi az ideg, vagy kövér, mert megeszi az ideget azaz idegességében eszik. Ha őt eszi meg az ideg, akkor hatásos keveset, de gyakran enni.

De előfordul, hogy paj-zsmirígy probléma miatt /túlműködik/ sovány. Gyorsabb az anyagcseréje, mint hogy hasznosítaná a bevitt kalóriát

2012. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen azt hiszem sokat idegeskedek mostanában. Mennyi az a kevés?

Olvastam, hogy sokszor kell enni, de elég nehezen megy. Én 3/4 szer eszem naponta rendesen (reggeli ebéd vacsi néha uzsi) közte inkább csak gyümölcsöt, édességet, joghurtot, nem tudom, hogy tudnék többször enni, egyszerűen ha rendesen reggelizem mondjuk 8 körül 12 körül ebédelek 3 kor uzsi 7 körül vacsi ezek között nem vagyok már éhes.

Szerencsére nincs semmi felszívódási/pajzsmirigy zavarom, és állítólag eleget is eszem, mégis 46 kilo vagyok.

2012. okt. 11. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is könnyű voltam, akkor kezdtem embersúlyban lenni, amikor (számomra) kemény fizikai munkát végeztem pár hónapig, majd vége lett, és az étrend maradt. :) Önmagában a szalonnáért, sörért, ilyesmiért rajongás messze nem olyan hízlaló, mint amikor tartós, kemény "edzés" hirtelen abbahagyásával párosul.


Aztán persze vége a "szerencsés alkatnak": épp olyan komoly meló pár kilót lefaragni, mint bárki másnak.

2012. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez a "szerencsés alkat" sem annyira szerencsés, még akkor sem ha a legtöbb ember nevet rajta.
2012. okt. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!