Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék rövid idő alatt,...

Hogy tudnék rövid idő alatt, kevés pénzből sokat hízni?

Figyelt kérdés
Eléggé vékony vagyok, szeretnék végre hízni legalább egy 10 kilót. Sokat eszek, de akkor sem marad rajtam semmi. Mit kéne csinálni? 22/F

2012. szept. 22. 13:42
 1/4 anonim válasza:
Örülj inkább. Sokan majd' megvesznek, hogy ilyen anyagcseréjük legyen. Miért akarsz hízni?
2012. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én átérzem a helyzeted, a kérdésedre én is a válaszokat keresem.

Előző válaszoló: A túlzott vékonyság is elég zavaró lehet, ráadásul az ilyen embereknek tényleg nehéz meghízni. Nem beszélve a bántó megjegyzésekről..

2012. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is gyors az anyagcserém, nincs mit tenni. Én örülök neki. Viszont te, fiú létedre megértem, hogy kellemetlenül érzed magad. Ne kajával hízzál, hanem izommal. Praktikusabb! :D
2012. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Izomnövelő táplálékkiegészítő, vagy ha nincs havi felesleges tízezred, fehérje- és proteindús étrend, vagy gyorskaja, de az nem túl egészséges : )
2012. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!